1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15739
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 2462
Parsel 60
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 29/09/2017
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YAVUZ SULTAN SELİM Mah. KARA SARIKLI Sok. No: 45 / 1 FATİH / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumda olması ve ulaşım imkânlarının kolaylığı, tercih edilen konut alanında yer alması, Haliç Caddesi, Kadir Has Caddesi, Balat semtlerinin yakınlarında olması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 1 numaralı bağımsız bölüm bina girişinin solunda yer almaktadır. Zemin kat daire bölümü 2 oda, salon, mutfak, banyo, antre bölümünden oluşmakta olup 60m2 alanlıdır. Eklentisi olan bodrum kat depo 40 m2 alanlıdır.

Taşınmaz site içerisinde yer almaktadır. Ana gayrimenkul bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı katı piyesinden oluşmaktadır. Bodrum katta 1 nolu BB ve 2 nolu BB ait depolar ve bina girişi, zemin katta 2 adet daire 4 normal katta her katta 2 daire olmak üzere 10 bağımsız bölümden oluşmaktadır . Binanın girişi bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Haliç Caddesi 80 metre, Yavuz Sultan Selim Camii 300 metre, Kadir Has Üniversitesi 800 metre mesafede olan taşınmaz toplu taşımaya 100 m. mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Haliç Caddesi, Kadir Has Caddesi, Balat semtleri bulunmaktadır.

Not: 29.09.2017 tarih E-61680 nolu yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.