COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Fatih Koca Mustafapaşa Mahallesinde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 40m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13820
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 40m2
Ada 1243
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 48
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kocamustafapaşa Mh, Şehit Selami Özben Sk No:5 D:3 Pınar Apt zemin kat D:3

Açıklama

Özellikler: Binanın zemin katında, bina girişine göre ön tarafta yer alan 3 bağımsız numaralı meskendır. Mimari projesine göre taşınmaz yaklaşık 40 m² kullanım alanına sahiptir. Antre, hol, salon, oda, mutfak, banyo, wc ve balkon hacimleri bulunmaktadır. 

Gayrimenkulün içerisinde bulunduğu bina; 174,45 m² yüzölçümlü 1243 ada 24 parsel üzerinde, betonarme karkas sistemde, bitişik nizamda, 3/A yapı sınıfında inşa edilmiştir. Bina; 2 bodrum + zemin + 2 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi kuzey yönünde Şehit Selami Özben Sokak üzerinden zemin kat seviyesinden yapılmaktadır. Yerinde yapılan incelemelere göre, bina dış cepheleri BTB kaplamadır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Mimari projesine göre 2.Bodrum katında; sığınak, 1.Bodrum katında, zemin katta ve normal katların her birinde 2 adet olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın 1.Bodrum katında; 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler, zemin katında; değerlemeye konu olan 3 ve 4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. normal katında; 5 ve 6 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. normal katında; 7 ve 8 bağımsız bölüm numaralı meskenler yer almaktadır.

Ulaşım: Yedikule İstasyonu Caddesi üzerinde doğu yönünde ilerlenir. Cadde bitiminden karşıya Hacı Hüseyin Camii Sokak'a girilir. Yaklaşık 100m ileriden sola Atik Hamamı Sokak'a girilir. 100m ileriden sağa Şehit Selami Özben Sokak'a girilir. Yaklaşık 100m ileride sağda kalmakta olan binaya ulaşılır. Gayrimenkule ulaşım toplu taşıma araçlarıyla ya da özel araçlarla sağlanmaktadır. Bölgede alt yapı ve ulaşım sorunsuzdur.

Not: 09.02.1973 tarih 691 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır