Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Eyüp Göktürk Merkez Mahallesi 2+1 80 m2 Daire

Sahibinden 2 + 1 80m2

Özellikler

Tapu no 10595
Ada 0
Parsel 1154
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Göktürk Merkez Mahallesi 4.Çimen Sk. No:10 Daire:7

Açıklama

Ulaşım:  İstanbul İli, Eyüp ilçesi, Göktürk Merkez Mahallesi, 4.Çimen Sokak, No:10, Kat:2, Daire:7 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için; İstanbul Caddesi üzerinde kuzey batı yönünde ilerleyerek Cumhuriyet Caddesine dönülür. Bu caddede yaklaşık 730 metre devam ederek 1.Yonca Sokak tarafına sola dönülür ve yaklaşık 190 metre ilerleyerek Göktürk Caddesi üzerinden karşı yola geçerek Çeşmebaşı Caddesi konumuna girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 250 metre sonra sağ tarafa dönüldüğünde konu taşınmazın bulunduğu 4.Çimen Sokak konumuna ulaşılır. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde sağ tarafta konumlu bulunan 10 dış kapı numaralı apartmanının 2.normal katındaki 7 numaralı dairedir. Bölge konut alanı olup, bitişik nizamda yapıların bulunduğu, orta ve üst gelir grubuna mensup insanların ikamet ettiği bir yerleşim birimidir. Yakın konumlu olarak Hz. Osman Cami, Çimen Sokak Parkı, Mevlana Parkı ve Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Bina çevresinde ikamet amaçlı konutlar bulunmakta olup, bina 4.Çimen Sokağın kuzey doğusunda konumludur.

Özellikler:  2.kat, (7) bağımsız bölüm nolu konut, bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, balkon, hal ve antre hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 80 m2 alana sahiptir. Yerinde yapılan incelemede mutfağın yanındaki oda yerine konumlandırıldığı odanın da mutfağa dönüştürüldüğü görülmüştür. Salon ve odalarda zeminler laminat parke kaplı, duvarlar plastik boyalıdır. Mutfak dolabı ve tezgah. ahşap, tezgah üstü granit malzemeden üretilmiştir. Mutfakta ve halde zeminler seramik, ıslak hacimlerde zemin ve duvarlar seramik kaplamadır. Banyoda duş kabini, dolaplı lavabo ve wc mevcuttur. Daire giriş kapısı çelik, iç kapılar panel, pencere doğramaları pvc, camlar ısıcamdır. Kombili ısıtma sistemi mevcut olup (cihaz takılı), radyatörler paneldir. 

Ana gayrimenkul; 214,00 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde, betonarme yapı strüktüründe, ayrık nizamda inşa edilmiştir, Konu taşınmazın bulunduğu bina 5+Ç.A.P. katlı olup söz konusu bina, cepheli olduğu 4.Çimen Sokağın doğusunda kalmakta ve bina girişi projesine uygun şekilde batı cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bodrum Kat + Zemin Kat + 3 Normal Kat + Ç.A,P kattan oluşan binanın, bodrum katında; 1 adet daire ve sığınak alanı, zemin katında; 2 adet daire ve bina girişi, 3 normal katın her birinde; 2 şer adet daire olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Son kattaki daireler dublekstir, Binanın dış cephesi mantolamalı, bina giriş kapısı çelik, bina giriş sahanlığı, merdiven basamakları ve kat sahanlıkları mermer kaplamadır. Binada doğalgazlı ısıtma sistemi kullanılmaktadır. 

 Not: 24/01/2017 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.