1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Eyüp Çırçır Mahallesi'nde İskanlı 2 Adet Dükkan

Bankadan 307m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16923
Metre Kare 307m2
Ada 676
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm A1/B1
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çırçır Mah.Maslak Yokuşu Sk.No:23/A-25/B 1 Eyüpsultan/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, 2 ayrı tapu olarak satılması, toplam 308 m2 kullanım alanına sahip olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, merkezi konumda olması, metroya yakın olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler:  2 ayrı tapu ile satılan taşınmazlardan biri, B blok bodrum katta yer alan 1 nolu DEPOLU DÜKKAN vasıflı bağımsız bölüm, diğeri ise A blok bodrum katta yer alan DÜKKAN nitelikli 1 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmazlar 2 ayrı tapulu olarak satılmaktadır. Taşınmazlar mevcutta toplam 308 m2, yasal projesine göre ise 260 m2 kullanım alanlıdır.

428.56 m2 yüzölçümüne sahip 676 ada 3 parsel numaralı eğimli arsa üzerine inşa edilmiş olan ana gayrimenkul, onaylı mimari projesine göre 2 bodrum. zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlı, bitişik nizamda yapılaşmış, yaklaşık 7 yıllık bir binadır. Projesine göre binanın 2.bodrum katında otopark, sığınak ve 1 dükkan deposu; 1.bodrum katında 2 adet dükkan; zemin katında 4 adet daire; normal katlarda da dörder adet daire bulunmakta olup merdiven sahanlıktan, çift asansör, sığınak ve otopark alanları, ortak kullanım alanlarını oluşturmaktadır. Bina içerisinde toplam 18 bağımsız bölüm (16 mesken + 2 işyeri) yer almaktadır. Binanın 2 adet girişi bulunmaktadır. Sokağa göre sol taraftaki giriş A Girişi, sokağa göre sağ taraftaki giriş sokak üzerinden sağlanmakta olup bina giriş kapılar 1.bodrum katta bulunmaktadır.  

Ulaşım: Gayrimenkuller, İstanbul ili, Eyüpsultan içesi Çırçır Mahallesi, Maslak Yokuşu Sokağı üzerinde bulunan 23-25 kapı numaralı Şükrü Sait Apartmanı içerisinde, 1.bodrum kattaki A-1 ve B-1 bağımsız bölüm numaralı (23/A ve 25/A kapı numaralı) gayrimenkullerdir. Taşınmazlara Namık Kemal Caddesinden veya Mustafa Kemal Bulvarından Maslak Yokuşu Sokağına girilerek ulaşılmaktadır. Bölgeye ulaşım metro, belediye otobüsleri ve minibüsler ile sağlanmakta olup konu gayrimenkul toplu taşıma duraklarına yakın konumdadır. Konu mülk, ana ulaşım akslarına (Namık Kemal Caddesi, Saya Yolu Caddesi, Mustafa Kemal Bulvarı vb.) yakın konumdadır. Konu gayrimenkulün içerisinde bulunduğu bölge, konut bölgesidir. Bölgenin altyapı imkanları tam olarak bulunmakta olup bölge gelişmesini tamamlamıştır. Konu gayrimenkulün yakın çevresinde Çırçır Metro İstasyonu ve Çırçır Camii bulunmaktadır.

Not: Taşınmazlar 2 ayrı tapulu olarak satılmaktadır. Taşınmazlar mevcutta toplam 307 m2, yasal projesine göre ise 261 m2 kullanım alanlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.