COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Eyüp Akşemsettin Mahallesinde 63 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 63m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12049
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 63m2
Ada 139
Parsel 38
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Akşemsettin Mah. Cengiz Topel Cad. No: 66/2 Eyüpsultan /İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, İstanbul ili Eyüp Sultan ilçesi Akşemsettin Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde konumludur. Gayrimenkule ulaşmak için Akşemsettin mevkiinden Veysel Karani Caminin bulunduğu yerden Cengiz Topel Caddesine girilip devam edildiğinde bu cadde üzerinde 300-400 metre ileride sağ kolda bulunmaktadır. Gayrimenkul Akşemsettin otobüs son durak mevkiine, Veysel Karani Camine ve Alibeyköy Şehirlerarası otobüs terminaline yakın konumdadır. Gayrimenkulün yakın çevresi yeni yapılaşma olan 4-5 katlı bitişik ve ayrık nizam binaların bulunduğu mesken bölgesidir. 
Taşınmaz 2+1 olup arka cephededir. 1. katta yer alıp 63 m2'dir. İçine girilmediği için bağımsız bölüm özelikleri yer almamaktadır.
Gayrimenkulün bulunduğu bina bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat ve çatı piyesinden oluşmaktadır. Binanın bodrum katında zemin kattaki dükkanlara ait depo bulunmaktadır. Binanın zemin katında dükkan olarak 2 bağımsız bolum bulunmaktadır. Binanın 3 normal katının her katında mesken olarak her katta 2 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3. normal kattaki daireler çatı piyesi ile dubleks daire olarak kullanılmaktadır. Binadaki dairelerin 1 adedi ön cepheye, 1 adedi arka cepheye bakmaktadır. Binada toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır Binanın dış cephesi ön cephede kompozit kaplama, arka cephesi akrilik boyalıdır. Binanın dış kapısı çelik kapı, merdivenler mermer kaplama, merdiven duvarları satan boyalıdır. Bina 3 yıllık yeni bina olup bitişik nizamlıdır.