COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Star Towers'ta 3+1 128 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 128m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17458
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 128m2
Ada 427
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 30
Bulunduğu Kat 13
Bağımsız Bölüm A3-47

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Gazi Caddesi Ankakuşu Sokak Star Towers Sitesi No:2B A3 Blok Kat:13 Daire:47 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler: A3 Blokta, 13. normal katta, blok girişine göre sağ ön tarafta yer alan 47 bağımsız bölüm numaralı konuttur. Taşınmaz projesine göre 3 adet oda, salon, mutfak, banyo, ebeveyn banyo, çamaşır odası, hol ve koridor hacimlerinden oluşmakta olup brüt 128m2 alana sahiptir.

Taşınmazın yer aldığı Star Towers Sitesi, Esenyurt ilçesinde bulunan, 20.757.16 m2 yüzölçümlü, 427 ada, 3 parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel üzerinde yer alan yapilar betonarme karkas yapı tarzında ve 5/A yapı grubunda inşa edilmiştir. Parsel üzerinde yer alan yapı 3 bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kattan oluşan çarşı bloğu ve 4.normal katlardan sonra yükselen 5 adet bloktan oluşmaktadır. Bloklar A1, A2, A3, B1 ve B2 olarak adlandırılmıştır. Proje kapsamında çarşı bloğunda 119, A1 blokta 154, A2 blokta 202, A3 blokta 142, B1 blokta 72, 2 blokta 72 adet olmak üzere 781 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yapının 3. bodrum kat ile 3. normal katları arasında çarşı bloğu ve ortak alanlar yer almaktadır. Yapının 3. bodrum katında kapalı otopark alanı ve ortak alanlar, 2. bodrum katında ortak alanlar ile kapalı otopark alanlari, 1. bodrum katında ortak alanlar ve belediye kapalı otopark alanı, zemin katında çok amaçlı salon, konferans salonu, hizmet alanları ve dükkanlar, 1. normal katta belediye kütüphanesi, ortak alanlar ve dükkanlar, 2. normal katta belediye hizmet alanları, çok amaçlı salon ve dükkanlar, 3. normal katta belediye hizmet alanları, çok amaçlı salon ve dükkanlar yer almaktadır. Proje kapsamında 7/24 güvenlik hizmeti, açık ve kapalı otopark, 2 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, duş ve wc alanları, fitnes, spor salonu, hamam, sauna, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar ve her blokta sohbet odaları bulunmaktadır. Taşınmaz çarşı bloğu üzerinde yükselen A3 blokta yer almaktadır. A3 blok 3 bodrum kat, zemin kat ve 30 normal kattan ibaret toplam 34 kattan oluşmaktadır. A3 bloğun 3. bodrum kat ile 3. normal katları arasında çarşı bölümü yer almaktadır. 4. normal katta çok amaçlı salon ve hizmet alanları, 5. normal katta açık ofis, çok amaçlı salon ve hizmet alanları, 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16. normal katta dahil her katta 6'şar adet konut, 17. normal katta tesisat odasi, 18., 19., 20., 21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29. normal katta dahil her katta 6'şar adet konut ve 30. normal katta 4 adet konut olmak üzere, blokta toplam 142 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok ana girişi 1. normal kat seviyesinden yapılmakta olup zemin kat seviyesinden belediye girişi bulunmaktadır. Blokta 5 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Blok içi zeminler kat hollerinde seramik kaplı, merdiven basamakları ve sahanlıklarda mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyum imalattır. Ortak alan duvarları giriş holünde kısmen dekoratif taş kaplamalı, diğer kısımların tamamında plastik boyalıdır. 

Ulaşım: İstanbul İli, Esenyurt ilçesi, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Gazi Caddesi, Ankakuşu Sokak, Star Towers Sitesi, No:28, A3 Blok, Kat:13, Daire:47 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yere gidebilmek için, E5 karayolu üzerinde Avcılar istikametinden Büyükçekmece istikametine doğru giderken, Beylikdüzü mevkine gelindiğinde Bauhaus geçildikten sonra karşılaşılan Atatürk Bulvarı Kavşağı'ndan sağ tarafa dönülerek Nazım Hikmet Bulvarı'na giriş yapılır. Bulvar üzerinde yaklaşık 2.5 km ilerledikten sonra karşılaşilan adadan sola Gazi Caddesi'ne girilip, bu cadde üzerinde yaklaşık 1.5 km gidildikten sonra sola taşınmazın bulunduğu Ankakuşu Sokağına dönülür. Taşınmazın yer aldığı Star Towers sitesi, Ankakuşu Sokak üzerinde sağ tarafta yer almaktadır. Altyapı ve ulaşım sorunu olmayan bölgede yoğunlukla orta düzey gelir gurubu ikamet etmektedir. Yakın çevresinde Kıraç Ortaokulu, Kıraç Anadolu Lisesi, Sonnur Yalnızoğlu İlkokulu, Esenyurt Kolan Tip Merkezi ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Kıraç üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile veya özel araçlarla rahatlıkla sağlanmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.