COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Star Towers Sitesinde 59 m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 59m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12823
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 59m2
Ada 427
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 30
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A2 Blok 89

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul ili, Esenyurt İlçesi, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Ankakuşu Sokak, Star Towers Sitesi A2 Blok No: 89

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 1. normal katında yer alan, 89 bağımsız bölüm numaralı, güneybatı cepheli taşınmazdır. Taşınmaz 59 m2 kullanım alanlı olup, 1 oda, 1 salon ve 1 mutfak hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç kapılar ahşap, dış kapı çeliktir. Pencereler PVC doğrama ve çift camlıdır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Ana gayrimenkul, 20757 m2 yüzölçümlü 427 ada 3 parsel üzerinde, betonarme karkas sistemde, 5./A yapı sınıfında, Binadaki toplam kat sayısı: 4 bodrum + zemin + 30 normal kat olarak inşa edilmiştir. Dış cephe kaplaması mantolama üzeri boyalı, merdiven:basamak ve sahanlıklar mermer, duvarlar plastik boyadır. Binada güvenlik, otopark, yüzme havuzu, asansör, yangın merdiveni mevcuttur. Taşınmaz binanın 1. bodrum katında ortak alanlar; zemin katında depo,ortak alan; normal katlarda herbirinde 10'ar adet daire; 30.normal katta 4 adet daireden oluşmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Esenyurt İlçesi, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Ankakuşu Sokak, Star Towers Sitesi A2 Blok No: 89 nolu dairedir. Blok, Star Towers Sitesi içinde yer almakta olup site, E-5 Karayoluna 2.3 km mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde bitişik nizam konut ve ticaret amaçlı kullanılan 5-6 katlı yapılar, okul, cami gibi konut ve sosyal alanlar yer almaktadır.