COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Osmangazi Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 45m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11917
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 45m2
Ada 163
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Osmangazi Mahallesi, Burçak Sokak, No:11, Bodrum Kat, Daire:1 Esenyurt/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Esenyurt-Kıraç istikametinde Esen Caddesi üzerinde ilerlerken, ana arterlerden biri olan Büyük Ayazma Caddesine sapılır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 350 metre devam edildikten sonra sola Burçak Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde 11 kapı nolu binada yer almaktadır. Yakın çevresinde, giriş katları kısmen işyeri/dükkan amaçlı, normal katları konut fonksiyonlu, 4-6 katlı apartman şeklinde yapılaşma mevcuttur. Yapılaşma yoğunluğunun yüksek olduğu bölgenin ticari potansiyeli, orta ve düşük ölçekli firmaların faaliyet göstermesine olanak sağlamaktadır. Bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği ticari birimlere ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı vb. kamu kurum ve kuruluşlarına ulaşım kısa mesafeden sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım, şehir içi toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmekte olup, ulaşım rahattır. Ulaşım yönünden toplu taşıma araçları ile kolay erişim mesafesindedir. Taşınmaz D-100(E5) kara yoluna 4.5 km mesafededir.
Özellikler: Taşınmaz bodrum katta, bina girişine göre ön cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesinde, brüt 45 m2 alanlı olup, salon, mutfak, 1 oda, yatak nişi, antre ve banyo-wc mahallerinden oluşmaktadır. Pencere doğramaları PVC den ve çift camlıdır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın yer aldığı gayrimenkul 158,43 m2 arsa üzerinde bitişik nizamdadır. Ana gayrimenkul bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 katlıdır. Projesine göre; zemin katta 1 adet, 3. normal katta 2 dubleks daire ve diğer katlarda 2'şer daire olmak üzere 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Burçak sokak üzerinden kuzeydoğu cephesinde, zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama yalıtım kaplama üzerine, su basman seviyesine kadar seramik kaplama diğer kısımlar akrilik boyalıdır. Bina giriş kapısı orta kısmı camdan çelik kapıdır.Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Isıtma sistemi doğal gaz kombi sistemidir.