COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Orhangazi Mahallesi'nde 2+1 78 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 78m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16858
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 1526
Parsel 59
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 24.02.2017
Ruhsat Tarihi 07.01.2016
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A-5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Orhan Gazi Mahallesi, 1672. Sokak, No:46-48/1, D:5 Esenyurt / ĠSTANBUL

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı "mesken" nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün 1. katında, A girişe göre sağ tarafta yer almakta olup kuzeybatı ve güneydoğu cephelidir. Taşınmaz, projesine göre; salon, 2 oda, mutfak, banyo, WC, hol ve balkon hacimleri dahilinde brüt 78 m² alanlıdır.

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul; 339,44 m² alanlı arsası üzerine, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kat olarak 2 girişli projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Projesine göre binanın bodrum katında 2 adet mesken ve sığınak; zemin katında, 3 adet mesken ve güneydoğu cepheden sağlanan 2 adet bina girişi; normal katların her birinde 3'er adet mesken olmak üzere bina dahilinde toplam 17 adet (A Girişte 11, B Girişte 6) bağımsız bölüm bulunmaktadır. Zemin kat güneydoğu cephede yer alan girişlerden güney kısımda yer alan A, kuzey kısımda yer alan ise B Giriş olarak adlandırılmıştır. Binanın dış cephesi, dekoratif kaplama üzeri dış cephe boyalı, bina giriş kapısı çelik kapı olup bina içi ortak alanlarda herhangi bir gözlem/tespit yapılamamıştır.

Ulaşım: İstanbul ili, Esenyurt ilçesi, Orhan Gazi Mahallesi, 1672. Sokak, No:46-48/1, D:5 posta adresinde konumludur. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule ulaşım için; Esenyurt Belediyesi başlangıç noktası alınarak Doğan Araslı Bulvarı kuzeybatı yönde yaklaşık 4,2 km takip edilerek Avrupa Otoyolu geçildikten sonra sağa dönülerek kavşaktan 1654.Sokak'a bağlanılır ve sokak, yaklaşık 1,6 km takip edilerek sağa, 1672.Sokak'a dönülür. 1672.Sokak yaklaşık 100 metre takip edilerek sol tarafta ulaşım tamamlanmış olur. Taşınmaza özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Orhan Gazi Mahallesi, TEM Otoyolu' nun kuzeyinde yer almaktadır. Mahallede yapılaşma genellikle, 4-5 katlı apartman tipi konut yapılaşması şeklinde olup yapılaşma oranı yaklaşık %70-80 seviyesindedir. Taşınmaza yakın konumda, Veysel Karani Camii, Akbatı AVM, Esenkent Atatürk Yürüyüş Parkı vs. yer almaktadır. Taşınmazın çevresi ara sokaklarda konut, ana caddelerde alt katlar ticari üst katlar konut ve sanayi fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Gelişimini kısmen tamamlamış olan bölgede yer yer konut yapılaşması devam etmekte olup tüm altyapı hizmetleri tam kapasiteye yakın seviyede sağlanabilmektedir. Bölgede ikamet eden halk alt ve orta düzey gelir grubuna mensup insanlardan oluşmakta olup geçimlerini farklı iş kollarından sağlamaktadır.

Not: 07.01.2016 tarihli yapı ruhsatı ve 24.02.2017 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.