COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt N Merkez AVM'de Dükkan

Bankadan 80m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11224
Metre Kare 80m2
Ada 2253
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm F Blok 18
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YENİKENT MH., DOĞAN ARASLI BULVARI, NMERKEZ AVM, NO: 218E, F BLOK, 1. KAT, DÜKKAN:18, ESENYURT/İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Doğan Araslı Bulvarı üzerinden Esenyurt istikametinden Esenkent istikametinde ilerlerken sağda bulunan N Merkez AVM' ye girilerek ulaşılabilir.Taşınmaza, toplu taşıma araçları ve özel araçla ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Özellikleri: mimari projesine göre fastfood hacmi ve teknik alan hacimlerinden oluşmak üzere brüt yaklaşık 80 m2 kullanım alanlıdır. Avm içerisinde yer alan dükkanların iç mekanları dükkan kullanıcıları tarafından restore edilmiştir. Vitrin bulunmamaktadır. taşınmazda projesinden farklı olarak teknik alan hacminin dükkan hacmine katıldığı tespit edilmiştir.Söz konusu uyumsuzluk basit tadilat ile geri dönüştürülebilir niteliktedir.

Taşınmaz İstanbul İli, Esenyurt İlçesi'nin Yenikent Mahallesi'nde, N Merkez AVM içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz dükkan nitelikli olup, halihazırda boş durumdadır. Taşınmaz 80 m2 alana sahiptir. Taşınmazın yakın çevresi dükkan ve konut fonksiyonlu gelişmiştir. Çevresindeki yapılar mevcut blok-bitişik nizamdır. Taşınmazın yakın çevresinde Esenyurt Kiptaş 2. Etap röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir. Taşınmaz Nmerkez olarak adlandırılmış avm ve konut sitesi içerisinde yer almamaktadır. Site içerisinde ticaret ve konut birimleri bulunmakta olup, kapalı otopark, spor alanları, yüzme havuzu gibi ortak alanlar mevcuttur. 

Not: 17.04.2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.