İstanbul Esenyurt Hürriyet Mahallesinde 2+1 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 87m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12878
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 445
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul, Esenyurt İlçesi, Hürriyet Mahallesi, Albatros Sokak, No:53/1

İstanbul Esenyurt Hürriyet Mahallesinde 2+1 Dubleks Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 3 normal katı bulunan binanın 2. bodrum katında yer alan 1 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz, dubleks daire olup 87 m² + 2 m2 balkon (3.bodrum kat: 37 m2, 2.bodrum kat: 50 m2 + 2 m2 balkon)' a sahiptir. Salon, 2 oda, 1 mutfak, 1 balkonve 1 banyodan oluşmaktadır. Binanın girişine göre solda konumlu, doğu cephesine bakmaktadır. İç kapılar ahşap, dış kapı çeliktir. Pencereler PVC doğrama ve çift camlıdır. Taşınmazın tadilat gerektirecek bir durumu yoktur. 
Ana taşınmaz bitişik nizamlı betonarme yapıdır. 4.Bodrum katta : Ortak alan, 
3.Bodrum katta : 2 daireye ait ters dubleks kısmı, 1.Bodrum katta: 2 adet daire, Zemin katta: 2 adet daire, 1 ve 2.Normal katlarda: Her birinde 2’şer adet daire, 3.Normal kat + çatı katında: 2 dubleks daire bulunmaktadır. Çıplak gözle yapılan incelemede deprem hasarına rastlanılmamıştır. Basamak ve sahanlıklar mermer, duvarlar plastik boyadır. Dış cephesine mantolama yapılmıştır.
Ulaşım: Bina konum olarak E-5 Kara yoluna 1.7 km mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde benzer nitelikli konut ve ticaret amaçlı kullanılan yapılar, Osman Nuri Bakıcı Ortaokulu, cami gibi konut ve sosyal alanlar yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım yürüme mesafesindedir.