COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Hürriyet Mahallesinde 1+1 88m2 Daire

Bankadan 1 + 1 88m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13786
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 88m2
Ada 370
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 11/05/2017
Ruhsat Tarihi 24/04/2015
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Hürriyet Mahallesi, Penguen Sokak, Sıddık Apartmanı, Bina No:5, Daire no:1 BB: 1

Açıklama

Gayrimenkul no: 100816848

Özellikler: Konu taşınmaz binanın 2.bodrum katında, katta tek daire olarak yer alan dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 1 oda, kiler, salon, mutfak, banyo, wc ve antre hol hacimlerinden oluşmakta olup brüt 88 m2 kullanım alanlı olarak projelendirilmiştir. 
Ana gayrimenkul 2 bodrum, zemin, 3 normal kat(çatı piyesi) olmak üzere toplam 6 kat ve 6 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın 2. Bodrum, 1. Bodrum, zemin ve her bir normal katında 1 er adet daire yer almaktadır. 3. Normal kattaki daire çatı piyeslidir. Bina girişi penguen sokak cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Hürriyet Mahallesi, Penguen Sokak, Sıddık Apartmanı, Bina No:5, Daire no:1 Adresinde Bulunmaktadır. 

Not: 24.04.2015 tarihli yapı ruhsatı ve 11.05.2017 tarihli iskan izni bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.