COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Fatih Mahallesinde 2+1 67 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 67m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11746
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 67m2
Ada 1872
Parsel 36
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah. Pazaryolu Cad. 865 Sok. No:4/2 Esenyurt/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm numaralı mesken; projesinde yaklaşık 67 m2 brüt alanlı olup; salon, 2 oda, mutfak antre, banyo, wc hacimlerinden oluşmaktadır. İnceleme işleminin dışarıdan yapılması sebebi ile iç mekan özellikleri ve projesi ile uyumlu veya uyumsuz olduğu tespit edilememiştir. 
Taşınmazın bulunduğu bina inşaatı 211.68 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde, betonarme yapı strüktüründe yapılmıştır. Bina projesine göre: 2 bodrum, zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Mahallinde ilave çatı katı inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binada: 2. bodrum katta; sığınak, arka bahçeye çıkış ve binaya ait ortak akın 1. bodrum katta 1-2 nolu daireler, enerji odası, zemin katta 3-4 nolu daireler ile bina girişi, normal katlarda her katta 2'şer adet daire olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Daire, 1. bodrum katta ve bina girişine göre arka cephede konumlanmıştır. Bina girişi zemin kattan ve kuzeydoğu cepheden yapılmaktadır. Giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Merdiven sahanlık ve basamak kaplaması mermerdir. Bina diş cephesi siding kaplıdır Binaya ait asansör bulunmamaktadır.
Ulaşım: Pazaryolu Caddesi üzerinde Esenyurt Devlet Hastanesini arkamıza alarak Haramidere istikametine doğru ilerlerken yaklaşık 600 metre sonra sola 865. Sokağa dönülerek ulaşılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile Pazaryolu Caddesi üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Esenyurt Devlet Hastanesi röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir.