Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İstanbul Esenyurt Çınar Mahallesinde 50 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 50m2

Özellikler

Tapu no 11552
Ada 2686
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ÇINAR Mah. 1416. Sok. No: 34 / 2 ESENYURT / İSTANBUL

İstanbul Esenyurt Çınar Mahallesinde 50 m2 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım:  İstanbul ili, Esenyurt ilçesi, Çınar Mahallesi, 1416. Sokak, No:34/2 posta adresinde yer almaktadır. Açık tarifi; Fikri Sönmez Caddesinden 1420. Sokağa dönüldükten sonra sokak bitiminde sola 1416. Sokağa dönülür ve 50 metre ileride solda konumlu olan taşınmaza ulaşılır. 

Özellikler: Taşınmaz, bodrum katta bina girişine göre arka cephede yer alan 2 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Mimari projesine göre 2 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo bölümlerinden ibaret olup brüt 50 m2 alanlıdır. Mahallinde yapılan incelemelerde tarafımıza gösterilen taşınmazın, kat, kattaki konum olarak mimari projesiyle uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Projeden farklı olarak bina ortak alanı olan 7 m2 alanlı bahçe çıkışının taşınmaza dahil edildiği ve oda ile mutfağın konumlarının değiştirildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın giriş kapısı çelik, iç kapıları panel, pencereleri pvc'dir. Islak hacimlerde zeminler seramik, salonda ve odalarda laminant parkedir. Duvarlar plastik boyalı olup tavan kısmı kartonpiyerlidir. Mutfakta suntalam dolap ve tezgah mevcuttur. 

2686 Ada 13 parselde kayıtlı 200,15 m2 yüzölçümüne sahip Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde, bodrum + zemin + 4 normal kattan ibaret bina mevcuttur. Mimari projesine göre binanın her katında 2'şer adet mesken bulunmakta olup toplamda 12 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan, binanın güney cephesinden sağlanmaktadır. Vaziyet planında bina girişi belirtilmemiş olmakla birlikte, yapı köşe kodları kat planlarıyla çakıştırılmak suretiyle giriş tespiti yapılmıştır. Giriş kapısı çelik, dış cephesi kompozit panel kaplıdır. Kat holleri ve merdivenler mermer kaplıdır. Binada asansör mevcuttur. 

Not: 02.11.2017 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (iskan) kullanılmaktadır.