COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde 76m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 76m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15113
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 76m2
Ada 1010
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 19/09/2017
Ruhsat Tarihi 13/06/2016
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi 2267. Sokak Bina No:22, 2.Bodrum Kat, Daire No:1 Esenyurt / İstanbul

Uzman Görüşü

Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat, iskanlı yeni binada, 2 oda 1 salon 76.00 m2 bodrum daire; konut yerleşimi açısından tercih edilen bölge içerisinde yer alması, binanın ve bölgenin alt yapı hizmetleri tamamlanmış olması, sosyal donatı alanlarından istifadesinin iyi olması, deprem yönetmeliğinden sonra inşa edilmiş bina içerisinde yer alması ve parsele iskan alınmış olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Bodrum kat 1 nolu mesken vasıflı taşınmaz bina giriş istikametine göre solda yer almakta olup güneybatı cephelidir. Taşınmaz  antre, banyo – wc, mutfak nişi, salon, kiler, 2 adet yatak odası hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt; 76 m2 kullanım alanlıdır. Zemin döşemeleri, mutfak dolapları ve banyo döşemeleri bakımlıdır. Taşınmazın boyaya ihtiyacı vardır.

Bina dış cephesi, yalıtımlı dış cephe boyalı, giriş kapısı çelik doğrama, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Taşınmazın bulunduğu bina yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen bina olup, yerinde çıplak gözle yapılan incelemelerde depremle ilgili herhangi bir hasar gözlemlenmemiştir. Herhangi bir deprem hasarı olup olmadığının veya yeni yönetmeliklere göre yeterliliğinin, konunun uzmanları tarafından yapılacak tetkik ve deneylerle kesinlik kazanacağı muhakkaktır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Necip Fazıl Kısakürek Caddesi ve 2211.Sokak üzerinden özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir .Taşınmazın yakın çevresindeki nirengi niteliğindeki yapılar şunlardır; Osman Nuri Bakırcı Orta Okulu, Kıraç Limak Türker Orta Okulu, Yunus Emre Camii, Kıraç Mevlana Camii, Kıraç Köyü İ.Ö. Okulu, Sonnur Yalnızoğlu İ.Ö. Okulu, Esenyurt İlçesi Kıraç Emniyet Müdürlüğü, Kıraç Sağlık Ocağı, Esenyurt Belediyesi Kıraç Hizmet Binası, İski Kıraç Su Deposudur. 

Not: 13/06/2016 tarih 2016/3892 sayılı yeni yapı ruhsatı ve 19/09/2017 tarih 2017/21322 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.