COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde 2+1 69 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 69m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15315
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 69m2
Ada 1012
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 12
Ruhsat Tarihi 27/06/2012
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm A Blok 62

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Hayrettin Paşa Mh. 2299 Sk. No:7 A Blok D:62 İstanbul/Esenyurt

Açıklama

Özellikler: Binanın 6. katında, girişe göre sağ ön cephede konumlanmaktadır. Taşınmaz; antre, mutfak nişi, salon, 2 oda, banyo-wc, 2 balkon hacimlerinden oluşan taşınmaz brüt 69 m2 kullanım alanına sahiptir. Mahalde yapılan incelemelerde balkon alanlarının daire kapalı alanına eklendiği tespit edilmiştir. Toplam alanda bir değişiklik yoktur. 

1012 ada 6 nolu parsel 6529.69 m2 yüzölçümüne sahip olup parsel üzerinde betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Parsel üzerinde A ve B blok olmak üzere toplam 2 adet blok bulunmaktadır. A blokta; 3 bodrum, zemin, 11 normal kat olmak üzere toplam 15 katlı olarak projelendirilmiştir. Blok dahilinde toplam 132 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi zemin kat üzerinden güney yönünden gerçekleştirilmektedir. Ana taşınmazın dış cephesi akrilik boya kaplıdır. Kat sahanlıkları ve basamaklar mermer kaplıdır. Bina dış kapısı alüminyumdan mamuldür. Bina %100 bitmişlik seviyesindedir. Sitede açık yüzme havuzu, kapalı otopark, peyzaj ve güvenlik bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Esenyurt ilçesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 2300. Sokak, Arena Residence, 7A dış kapı numaralı A Blok içerisinde 62 numaralı taşınmazdır. Taşınmaz bölgenin önemli ulaşım akslarından Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde, E5 - Kıraç istikametinde ilerlerken sağ kolda konumlu 2300. Sokak'a girilerek sağlanmaktadır. Taşınmaza hususi araçla erişim kolay ve rahattır. Ayrıca Adnan Kahveci Bulvarı üzerinden otobüs ve minibüs ile erişim sağlanabilmektedir.

Not: 27.06.2012 tarih ve 2012/10629 nolu yeni yapı ruhsatı, 28.01.2014 tarih ve 2013/16214 nolu tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.