1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi'nde 2+1 62 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 62m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16918
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 62m2
Ada 2456
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağlarçeşme Mahallesi 1141 Sokak No:24 1.Bodrum Kat D:2 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 2 nolu bağımsız bölüm 62 m2 alanlı olup taşınmazın 1. bodrum katında yer almaktadır. 2 oda, 1 salon, 1 mutfak ve 1 banyo hacimlerinden oluşmaktadır. 

Arsa Bölümü 232,21 m2 alanlıdır. Geometrik olarak dikdörtgen şekle sahip olup topografik olarak eğimli bir yapıdadır. İmar durumu itibariyle ikiz nizam, 4 kat yapılaşma koşullan ile Konut alanında kalmaktadır. Bina Bölümü: Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul bodrum + zemin 3 normal kat + çatı katından oluşmakta olup binanın dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyasıdır. Taşınmazın bina girişi zemin kattan kuzeydoğu cepheden parsel içerisinden sağlanmaktadır. Bodrum katta: 1 ve 2 b.b nolu daireler, zemin katta; 3 ve 4 b.b nolu daireler, 1.normal katta: 5 ve 6 b.b nolu daireler, 2. Normal katta 7 ve 8 b.b nolu daireler, 3. normal katta: 9 ve 10 b.b nolu çatı arasa piyesi olan daireler olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina dahilinde asansör mevcut olup elektrik, su ve doğalgaz tesisatları faal durumdadır.

Ulaşım: Çakmak Mahallesi Albayrak Sokak, No:16/4 Ümraniye İstanbul adresindedir. Adresin açık tarifi ise; Tavukçu Yolu Caddesi üzerinde Çakmak istikametinden Dudullu istikametinde devam edilir, Çakmak Spor Tesisleri geçilir ve sağ kolda yer alan Albayrak Sokağa dönülür Komu taşınmaz bu sokak üzerinde sağ kolda konumlu 16 kapı numaralı bina dahilinde yer almaktadır. Yakın çevresinde Şht. Pilot Yurdamur Cami, Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi ve Çakmak Spor Tesisi yer almaktadır. Bölgeyi orta gelir grubu tercih etmektedir. Ana gayrimenkul arsa ve bu arsa üzerindeki binadan ibarettir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.