COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi'nde Daire

Bankadan 1 + 0 0m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16941
Oda Sayısı 1 + 0
Ada 103
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akçaburgaz Mah. 3006 Sok. No:16 Bodrum Kat D:1 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz bodrum katında 1 bağımsız bölüm numaralı dairedir.

Meskenin bulunduğu bina inşaatı 438 m2 yüzölçümlü arsa üzerine betonarme yapı strüktüründe yapılmıştır. Bina projesine göre; bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında 1-2 nolu daireler, 3 nolu dükkana ait depo ve sığınak, zemin katında 3 nolu dükkana ait depo ve dükkan, 4 nolu dükkan ve bina girişi, normal katlarda ve her katta 3 er adet daire olmak üzere binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Daire bodrum katta ve bina girişine göre sol ön cephede konumludur. bina giriş zemin kattan ve güney-doğu cephesinden yapılmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzere dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı çelik kapı olup, merdiven sağanlık ve basamak kapları mermerdir. Binaya ait asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza tarif olarak Büyükçekmece-Hadımköy bağlantı yolu üzerinde Hadımköy istikametine doğru ilerlerken solumuzda kalan Alkent 2000 sitesinin karşısında kalan benzin istasyonunu yaklaşık 3000 m geçtikten sonra sağa Halil Fahri Orman Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 200 m ilerledikten sonra sola 3001. sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 100 m ilerledikten sonra sola 3006. sokağa dönülerek ulaşılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta gelir grubuna  hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile Fahri Orman caddesi üzerinden ulaşım sağlanmaktadır.

Not: Tam kapanma yönetmelikleri gereği saha ziyareti yapılamamıştır. Alıcı adaylarının teklif verirken eksik/hatalı bilgi olabileceğini dikkate alarak inceleme yapması gerekmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.