Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Esenler Giyimkent'te 43 m2 Dükkan

Bankadan 43m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22373
Metre Kare:
43m2
Ada:
1088
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
17
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
14
İskan Tarihi:
12/04/2010
Bağımsız Bölüm:
296
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Oruç Reis Mah.Vadi Caddesi No:108 K:4 D: 296 Esenler/İstanbul

Açıklama

Özellikler: İstanbul ili, Esenler İlçesi, Oruç Reis Mahallesi Vadi Caddesi, Giyimkent Sitesi içerisinde İstanbul Ticaret Sarayı No:108  D:297 konumludur.  Konu taşınmazın yer aldığı  7.841,47 m2 yüzölçümlü, ara parsel üzerinde Vadi Caddesine cephelidir. Konu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul betonarme karkas inşa edilmiş olan bina; 3 bodrum kat + zemin kat + 10 normal kat+çatı katından oluşmaktadır. Binanın 3. Bodrum katında sığınak, 2. Bodrum katında otopark ve sığınak, 1. Bodrum katta otopark, zemin, normal katlar ve çatı katında toplamda 663 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi parselin batı cephesinden zemin kattan sağlanmaktadır. Apartman dış cephesi sıva üzeri cephe boyası ve cam giydirme ile kaplıdır. Binanın giriş ve merdiven holleri ile merdiven basamakları mermer olup bina giriş kapısı çelik ve merdiven korkulukları ferforje olarak imal edilmiştir. Binada 6 adet asansör bulunmaktadır.

296 no.lu bağımsız bölüm, binanın 4. katında arka iç cephede yer almaktadır. Esenler Tapu Sicil Müdürlüğündeki tasdikli mimari projesine göre; tek dükkan hacimlerinden oluşmakta olup 43 m2 kullanım alanlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.