COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Dumankaya İkon Sitesinde Depolu Dükkan

Bankadan 635m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10854
Metre Kare 635m2
Ada 2652
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 40
İskan Tarihi 19/08/2013
Ruhsat Tarihi 05/03/2009
Bağımsız Bölüm A 1
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul ili, Ataşehir lçesi, Örnek Mah., Ercüment Batanay Sokak, Dumankaya İkon Sitesi, A Blok 1 b.b. no

Açıklama

Ulaşım:  İstanbul ili, Ataşehir lçesi, Örnek Mah., Ercüment Batanay Sokak, Dumankaya İkon Sitesi, A Blok 1 b.b. nolu depolu dükkandır. Taşınmaza ulaşım için, Libadiye Caddesi üzerinde Göztepe Köprüsünden Çamlıca istikametinde ilerlenir ve sağ kolda yer alan Şehit Cehar Dudayev Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1 km kadar devam edilir ve sağ kolda yer alan Ercüment Batanay Sokağa dönülür. Konu mülk bu sokaka üzerinde sol kolda yer alan 14E kapı numaralı Dumankaya İkon Sitesi dahilinde yer almaktadırlar. 

Özellikler: A blok 1 b.b. nolu “Depolu Dükkan” vasıflı taşınmaz 1. Bodrum katta yer almakta olup blok ana girişinin altında konumlu dükkandır. Mimari projesine göre taşınmaz toplam 635 m² (455 m2 dükkan + 180 m2 depo (Depo aynı katta dükkanın arkasındadır.) brüt kapalı kullanım alanlıdır. Taşınmazın mahallen yapılan incelemesinde boş olduğu tespit edilmiş olup yapılan ölçümlerde brüt 10 m² büyüme yapıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın mahallen teslim dekorasyonu ile yer aldığı görülmüş olup ~%91 inşaat seviyesindedir.

2652 ada 1 parsel nolu “Yüzme Havuzu ve Kapalı Otoparkı Olan A-A1-A2-A3 Bloklardan Oluşan Betonarme Apartman Binası” vasıflı taşınmaz 16.797,82 m² alanlı olup üzerinde 4 blok mevcuttur. 149 metre yüksekliğiyle İstanbul'un en yüksek rezidans projelerinden biri Dumankaya İKON 41 ve 40 katlı 3 kulenin birleşmesinden oluşmaktadır. Yüzme havuzu, Çocuk yüzme havuzu, Çocuk oyun alanı, Manzara terasları Koşu ve yürüyüş parkurları Fitness center, Sauna, Home ofis bloğunda toplantı odaları, Açık - kapalı otopark ve özel güvenlik bulunmaktadır. Taşınmazların bulunduğu A blok parsel üzerinde tüm blokların altında konumlu olup 1. Bodrum, zemin ve 1 normal kattan oluşmaktadır. Çarşı blok olarak adlandırılmış A Blok dahilinde 37 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. A Blok girişi kuzeydoğu ve kuzeybatı yönlerden sağlanmaktadır. 

Not: 19.08.2013 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.