COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Dumankaya Flex Sitesinde 2+1 110 m2 Home Ofis

Bankadan 2 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10852
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 3992
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 19/03/2014
Ruhsat Tarihi 31/12/2009
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Yenişehir Mahallesi, Millet Caddesi, Şefika Sokak, Dumankaya Flex Kurtköy Sitesi, No:10/1-2-3-5, A Blok, No:7

Açıklama

Ulaşım: Ankara Caddesi üzerinde Kurtköy istikametinde ilerlerken göbekten sola Osmanlı Bulvarı’na girilir, hemen sonra sağ kolda yer alan Millet Caddesi’ne dönülür. Cadde üzerinde ~50 m ilerledikten sonra sola dönülür, konu taşınmazların yer aldığı Şefika Sokak’a ulaşım sağlanır. Orta ve orta-üst gelir grubuna hitap eden kapalı sitelerin ağırlıkta bulunduğu bölgenin teknik altyapıları tamamlanmış olup, ulaşım imkânları iyidir. Taşınmazın yakın çevresinde, Sabiha Gökçen Havalimanı, ViaPort Outlet AVM, Crowne Plaza ve Tanay Konakları yer almaktadır.

Özellikler: A blok 7 nolu taşınmaz resepsiyon girişine göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz ~110 m2 olup giriş holü, salon-mutfak, 2 oda, 2 banyo birimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri olarak; konu olan mülkün dış kapısı çelik olup, iç kapıları hazır ahşap, pencereleri PVC esaslı doğramadan imal edilmiştir. Taşınmazda zeminler salon ve odalarda laminat parke kaplı olup, antre, hol ve ıslak hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar yaşam alanları (salon ve yatak odaları) boyalı, ıslak hacimlerde ise seramik kaplamadır. Mutfak dolapları ve vitrifiye elemanları tamdır. Isıtması doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanan taşınmazlar kaliteli malzemeden imal edilmiş masraf gerektirmeyen bir mülktür.

Dumankaya Flex Kurtköy Sitesi, 10130,80 m2 yüzölçümlü arsa üzerine betonarme karkas sistemle A, B, C1, C2, C3 bloklu olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Sitede, 7 adet ticari ve 376 adet konut ünitesi bulunmaktadır. Sitedeki dairelerin tümü home-ofis tarzında tasarlanmıştır. Projedeki bilgilere göre sitede toplam 376 adet konut, 7 adet Ticari birim olmak üzere sitede toplam 383 adet bağımsız bölüm vardır. Konu taşınmazların yer aldığı A Blok, 3 bodrum, zemin ve 5 normal katlı, diğer bloklar ise 2 bodrum + zemin + 7 normal katlı inşa edilmiştir. A blokta 14, B blokta 177, C1 blokta 71, C3 blokta 49 bağımsız bölüm bulunmaktadır. A blok girişi 2. Bodrum kattan kuzey cepheden, C3 Blok girişi 1. Bodrum kattan batı cephesinden sağlanmaktadır. Sitede kapalı otopark, resepsiyon, güvenlik mevcuttur. Çevre düzenlemesi yapılmış olup herhangi bir eksiklik bulunmamaktadır. 

Not: 19/03/2014 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) mevcuttur. Taşınmazın tapu niteliği "daire" olarak geçmektedir

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.