0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Çekmeköy'de Kuzey Marmara Otoyoluna Yakın Hisseli Bahçe

Şirketten 219m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18891
Metre Kare:
219m2
Ada:
0
Parsel:
465
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/20

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hüseyinli Köyü 0 ada 465 parsel

Açıklama

Özellikler: İstanbul ili Çekmeköy ilçesi Hüseyinli Mahallesi 0 ada 465 parsel konumlu taşınmaz 219,73 m2 yüzölçümlüdür. Taşınmazın tapu vasfı "Bahçe"dir. Köy merkezi içinde konumlanan taşınmaz, Kuzey Marmara Otoyolunun yaklaşık 600 m doğusunda, Hüseyinli Gişelerinin yaklaşık 1.5 km kuzeyinde yer almaktadır. Elektrik, su ve yol altyapısı mevcuttur.

Taşınmazın toplam yüzölçümü 4.500 m2dir, hisseye düşen payı 219,73 m2'dir.

Not: Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.