1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Çekmeköy Merkez Mahallesi'nde 1+1 58 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16737
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 73
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 13/11/2014
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez Mah.Taşkale Sk. No:20 D:5 Çekmeköy/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Mesken, ön cephesi olan Taşkale Sk.tan bakıldığında, bina girişinin sağında konumlu, ön ve arka cepheli zemin katta yer alan, 5 no'lu bağımsız bölümdür. Onaylı mimari projesine göre, toplam brüt alan 58m2'dir. 1 oda, salon, banyo, mutfak ve antre bölmelerinden ibarettir. Mevcut durumda, projesine uygun inşa edilmiştir. Meskenin hacim yer döşemeleri laminat parkedir. Duvarlar ve tavan saten boyadır. Kartonpiyer uygulanmıştır. Mutfak dolapları laminat, tezgah granittir. Islak hacimlerin zemin kaplaması seramiktir. Banyoda zemin ve tavana kadar duvarlar seramik kaplı olup, köşe duş teknesi, lavabo dolabı ve klozet bulunmaktadır. İç kapılar panel kaplamadır. Dış kapı çeliktir. Pencere doğramaları PVC'dir. Isınma doğalgaz kazanlı kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Onaylı mimari projesine göre, bodrum + zemin + 3.normal + çatı katından ibarettir. Bodrum katta sığınak ve 2 daire bulunmaktadır. Zemin kattan itibaren katta 3 daireden binada toplam 14 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı çelik doğramadır. Bina giriş zemini, sahanlık ve merdiven basamakları mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyumdur. Bina dış cephesinde akrilik esaslı dış cephe boyası ve dekoratif amaçlı sıve uygulanmıştır. Fransız balkonların korkulukları alüminyum ve cam kombinasyonludur. Bina asansörlüdür. Doğalgaz tesisatı mevcuttur. 

Ulaşım: Şile Otobanında (Alemdağ Cd.). Şile'den Çekmeköy istikametine ilerlenir. Çekmeköy Kavşağı'ndan, Çavuşbaşı Cd.'ne dönülür. Yaklaşık 2 km. ileride, sağdaki Köroğlu Cd.'ne devan edilir. Şahintepe Sk. Köroğlu Cd.'ni sağ kolda kesen 4.yoldur. Taşkale Sk., Şahintepe Sk.'ı sol kolda kesen 2. yoldur. Meskenin ana gayrimenkulü, Taşkale Sk. üzerinde sağ koldaki 9 no'lu parselde 20 kapı numarası ile yer almaktadır. Muhitte, orta-alt gelir grubuna hitap eden yeni yapılaşma sürmektedir. Yapılaşma 2-4 kat civarındadır. Köroğlu Cd. ve Çavuşbaşı Cd. 'nin ulaşım ve alışveriş olanaklarından faydalanır. Alt yapı olanakları mevcuttur. Ön cephesi ile Taşkale Sk.'a bakar. Sağ yandan bitişik nizamlıdır. Bina girişi ön cepheden ve zemin kat seviyesindendir. 

Not: 13/11/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.