1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Bayrampaşa Orta Mahallesi'nde 2+1 99 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 99m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17450
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 99m2
Ada 427
Parsel 239
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Orta Mahallesi Trikocular Caddesi No:14 Kat:1 B.B.N:3 Bayrampaşa/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1.normal katta yer alan 3 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz projesine göre: 2 adet oda, salon, mutfak, banyo-wc, balkon ve antre hacimlerinden oluşmakta olup 99m2 brüt alanlıdır.

Taşınmazın yer aldığı bina Bayrampaşa ilçesinde yer alan 125,00 m2 yüzölçümlü 427 ada, 239 parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel üzerinde yer alan bina, betonarme karkas yapı tarzında ve bitişik nizamda inşa edilmiştir. Bina bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kattan oluşmakta olup toplamda 5 katlıdır. Binanın bodrum katında sığınak alanı, kömürlük ve 1 adet dükkan, zemin katında 1 adet dükkan, 1.normal katında 1 adet daire, 2. normal katında 1 adet daire ve 3.normal katında 1 adet daire olmak üzere binada toplam 5 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve Trikocular Caddesi üzerinden ferforje kapı ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi panel kaplıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Bayrampaşa liçesi, Orta Mahallesi, Trikocular Caddesi, No:14, Kat:1, B.B.N: 3 adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yere gidebilmek için D-100 karayolunda İstanbul'dan Edime yönüne giderken, Topkapı Mezarlığı'nı geçtikten sonra sağ tarafta yer alan yan yola girilir ve Vatan Caddesi Kavşağı üzerinden Adnan Menderes Bulvarı'na bağlanılır. Bu bulvar üzerinden 820 m devam edilir ve sağ tarafta yer alan yan yola bağlanılarak Osman Gazi Caddesi'ne ulaşılır. Bu cadde üzerinden yaklaşık 370 m devam edilir ve sağ tarafta yer alan Maltepe Caddesi'ne girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 550 m devam edilir ve sağ tarafta yer alan Emin Efendi Caddesi'ne girilir. Bu cadde bitiminden sağ tarafa dönülerek Trikocular Caddesine girilir. Taşınmazın yer aldığı bina bu cadde üzerinde sağ tarafta yer almaktadır. Bölge altyapı ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Yakın çevrede Maltepe Mezarlığı, Hoca Hayri Efendi Cami yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.