1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Başakşehir Ağaoğlu MyWorld Europe Sitesi'nde 146 m2 Dükkan

Bankadan 146m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18430
Metre Kare 146m2
Ada 1342
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 28/8/2013
Ruhsat Tarihi 8/2/2012
Kullanım Durumu Bilinmiyor
Bağımsız Bölüm D1-11
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Başakşehir, Ayazma Mevkii, No: 11 34490 Başakşehir/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 11 numaralı bağımsız bölüm, ana taşınmazın zemin katında, kattaki 16 bağımsız bölümden sol baştan sırasıyla 11. sırada konumlu olandır. Ön cephesi bulunmakta ve site içi yola cephesi/vitrini bulunmaktadır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre 11 numaralı bağımsız bölümün 146 m2 kullanım alanı olduğu hesaplanmaktadır. 

Konu taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaz betonarme karkas taşıyıcı sistemli, 3A yapı sınıfında, yol kotu altında 0 yol kotu üstünde 1 kat olmak üzere toplam 1 katli, dükkan niteliğinde 16 adet bağımsız bölümlü, 2361,10 m2 inşaat alanına sahiptir. Zemin Kat şeklinde inşa edilen ana taşınmaz, ticari ünitelerin bulunduğu alana girişte sol koldan başlayarak yan yana 16 adet dükkan niteliğindeki bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bağımsız bölümlerin girişleri site içi yol üzerinden, zemin kat seviyesinden, güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Diş cephesi alüminyum doğrama, temperli cam ve kompozit malzeme ile kaplıdır. 

Ulaşım: taşınmaz, İstanbul ili, Başakşehir İlçesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Karacaoğlan Sokak No: 1/22 adreslerinde kain, tapuda ise İstanbul ili, Başakşehir ilçesi, ikitelli-2 Mahallesi, 1342 Ada 113445,46 m2 yüzölçümlü 1 Parsel üzerinde, zemin katta konumlu, 230/265832 arsa paylı, dükkan niteliğindeki 11 numaralı bağımsız bölümdür. Konu taşınmaza TEM otoyolu istikametinden ulaşmak için Atatürk Olimpiyat Parkı sapağından çıkılır ve Güney Yan Yolu üzerinden batı istikametinde ilerlenir, sağa Kayışdağı Caddesi ne ve ilk sola Karacaoğlan Sokak a dönülür, konu taşınmazın bulunduğu Ağaoğlu MyWorld Europe Sitesi sağ kolda konumludur. D1 Blok site ticari alanında konumlu olup konu taşınmazlar girişte sol kolda konumludur. İkitelli Sanayi bölgesi, TEM otoyolu ve Atatürk Olimpiyat Parkı arasında konumlu olup kuzey yönünde gelişen çok katlı toplu konut projeleri aksının başlangıcıdır. Ticari alanlara olan talep site içinden ve çok yakın konumdaki çevre binalardan kaynaklanmaktadır. 

Not: 8/2/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 28/8/2013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.