Bahçeşehir Atrium Çarşı'da Kira Getirili Dükkan

 • 46 m2

Özellikler

  • Tapu no
   1382
  • Pafta
   -
  • Ada
   293
  • Parsel
   3
  • Tapu Bilgisi
   Kat Mülkiyetli
  • Bina Yaşı
   20
  • Isıtma Sistemi
   Kalorifer
  • Kat Sayısı
   7
  • Bağımsız Bölüm
   10
  • Bulunduğu Kat
   1

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Tapu Harcı
   Alıcı öder

Harita

Açıklama

Adres: Bahçeşehir 1.Kısım Mah., Kemal Sunal Caddesi, Atrium Çarşı, No: 19/ 110, Başakşehir/İstanbul

Ulaşım: Dükkan, Bahçeşehir 1. Kısımında ilk yapılaşmanın bulunduğu yerde yer alan Atrium Çarşı içindedir.. Yakın çevresinde konut olarak kullanılan 8-10 katlı binalar ve Villalar bulunmaktadır. Cadde üzerinde zemin katlarda ticaret fonksiyonu gelişmiştir. Taşınmaza ulaşım Süzer Bulvarı üzerinden toplu taşınma ile yada Kemal Sunal Caddesi üzerinde özel araçlar ile sağlanmaktadır. Binanın hemen arkasında Villalar bölümünde Bahçeşehir (ilk, orta ve lise) Koleji, Galeria ve Bahçeşehir ticaret merkezi, Acıbadem Hastanesi ,Villa adasında Diş Klinikleri Tıbbi Labratuarlar, Bankalar, Eczaneler ve yakın çevresinde 4M Migros, Başakşehir Belediyesi Şube Müdürlüğü, Şehr-i Bazaar AVM, Süleyman Demirel İlköğretim Okulu yer almaktadır.

Özellikler: Çarşının en çok tercih edilen katında yer alan dükkan 46m2'dir. Parsel üzerinde 2 adet yapı yer almaktadır. Parselin sağ cephesinde kültür-eğlence ve ticaret merkezi olarak isimlendirilen Bodrum garaj katı zemin kat ve 1 normal kat olmak üzere toplam 2 katlı bina yer almakta olup, binanın zemin katında 19 adet dükkan, 1.katında ise 2 adet dükkan yer almakta olup toplam 21 adet bağımsız bölümü bulunmaktadır. Aynı Ada içinde yer alan parselin Dükkanın yer aldığı ana gayrimenkul 2 bodrum kat, zemin kat, 4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binanın 2.bodrum katında; sığınak ve otopark, 1.bodrum katında; otopark, zemin katında 2 adet dükkan, 1.katta 15 adet dükkan, 2-3 ve 4. normal katta her kat alanında 15er adet dükkan yer almakta olup bina genelinde toplam 62 adet (45-90-140 metrekare büyüklüğünde) bağımsız bölüm bulunmaktadır. Her dükkanın bodrum katında tapulu ayrı otopark yeri ve yerleri vardır.

Taşınmaz, 103/21791 arsa paylı, dükkan vasfında olup, projesine göre; dükkan hacminden oluşmakta olup brüt 46m² kullanım alanlı olduğu görülmüştür. Mahallinde yapılan incelemelerde projesine aykırı olarak lavabo ve WC bölümleri söküldüğü ama istenirse yapılma olasılığı vardır. Taşınmazın kullanım amacına ve isteğine bağlı olan bir durumdur. Zira binanın her katında ayrıca WC bölümleri mevcuttur.

Dükkan, Atrium Çarşı içerisinde dükkanların yer aldığı binanın 1.katında konumlu taşınmazdır. Konum tespiti kat planlarından tespit edilmiştir. Halihazırda iş yeri olarak kullanılmakta olup, taşınmazın zemin kaplamaları seramik, duvarlar plastik boya ile boyalıdır. Taşınmazın cephe sistemi ise çift cam kaplamalı Alüminyum doğramadır. Gayrimenkul ısınma ve soğutma ihtiyacını fancoil sistemi ile merkezi sistemce sağlamaktadır. Dükkan halihazırda iş yeri olarak kullanılmakta olup, zemin kaplamaları seramik, duvarlar plastik boya ile boyalıdır. Bina Isınma ve soğutma sistemi merkezidir. Binada 1 adet yük , 2 adet müşteri kullanım asansörü hizmet vermektedir.

Mevcut durumda kiracılı olması nedeniyle yatırım amaçlı değerlendirilebilir. 

Gizle Hepsini Gör