Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İstanbul Bahçeşehir Şehri Bazaar KC Sitesi Çarşısında 44 m2 Dükkan

Bankadan 44m2

Özellikler

Tapu no 10616
Ada 265
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 19
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Ceylan Sokak, KC Sitesi, E Blok, No:3 Kat:Zemin Dükkan:19 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

İstanbul Bahçeşehir Şehri Bazaar KC Sitesi Çarşısında 44 m2 Dükkan

Açıklama

Özellikler: 19 nolu bağımsız bölüm zemin katta çarşı içine cepheli konumda, bina girişine göre sağ kolda ve yangın merdivenin sağında konumlanmaktadır. Taşınmaz dükkan hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 44 m2 alana sahiptir. Taşınmazın inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, 20.284,35 m2 arsa üzerine ayrık nizamda 10 adet villa, B1, E VE D blokları olarak betonarme karkas olarak 
inşa edilmiştir. Sitede açık ve kapalı otopark ve peyzaj bulunmaktadır. Konu taşınmaz E Çarşı Blokta yer almaktadır. Mimari projesine göre ve yerinde 2 bodrum kat, zemin kat ve 1 normal kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır. Bodrum katlarda otopark ve müştemilat hacimleri, zemin katında 1 ile 20 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar, 1. normal katında 21 ile 51 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar yer almaktadır. Blok girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Katlar arası geçiş merdiven ve asansör kullanılarak sağlanmaktadır. Bina dışı mantolama üzeri cephe boyalı olup, çatısı kiremit ile örtülmüştür. Bina giriş kapısı sensörlü kapıdır.
Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Başakşehir ilçesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Ceylan Sokak, KC Sitesi, E Blok, No:3 Kat:Zemin Dükkan:19 açık posta adresinde konumludur.
 Esenyurt Belediyesinin konumlu olduğu Doğan Araslı Bulvarı üzerinden Bahçeşehir yönünde devam edilir. Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yaklaşık 2 km devam edildikten sonra sağ kolda yer alan Süleyman Demirel Caddesine girilir. Süleyman Demirel Caddesi üzerinde yaklaşık 800 m devam edildikten sonra sağ kolda yer alan Esenyurt Bahçeşehir yoluna girilir. Esenyurt Bahçeşehir yolu üzerinde yaklaşık 100 m devam edildikten sonra sağ kolda yer alan taşınmazın da konumlu olduğu Ceylan Sokağa girilir. Taşınmaz Sokak üzerine E çarşı içinde yer almaktadır. Taşınmaz Ceylan Sokak üzerinde konumlanmış olup, bölgedeki doluluk oranı %70-80 civarındadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede 3 - 4 katlı villa ve 12-15 katlı site tarzında betonarme yapılar yer almaktadır. Bölge ağırlıklı olarak orta ve üst düzey gelir grubuna hitap etmektedir. Taşınmazlara ulaşım Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı üzerinden geçen toplu tasıma araçları ile sağlanmaktadır. Bölge belediye alt yapı hizmetlerinden istifade etmektedir. Taşınmaz Tem karayoluna 900 m mesafede yer almaktadır. Yakın Çevresinde; Migros ve Tem karayolu yer almaktadır.
Not: 29.01.2008 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.