COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bağcılar Batışehir Sitesinde Dükkan

Bankadan 293m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12868
Metre Kare 293m2
Ada 1562
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 17
Bulunduğu Kat -2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul İli, Bağcılar İlçesi, Göztepe Mahallesi, Batışehir Caddesi, Batışehir Sitesi, K4 Blok, No: 2/3, 2. Bodrum kat 2B1

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, K4 Blokta 2. Bodrum katta sol baştan 1. Sırada yer alan 17 nolu bağımısız bölümdür. Vitrin uzunluğu 8 m, derinliği ise 24,20 m dir. İç hacim yüksekliği 4.40 m' dir. Dükkan zemini cepheli olduğu koridor zemini ile aynı seviyededir. Zemin kaplamaları, asma tavan imalatı ve iç boya badana imalatları eksiktir. İç kapı ve pencere doğramaları alüminyum doğramadır. Isınması merkezi sistem klima ile sağlanmaktadır. Taşınmazda eklentisi olan Garaj Alanı ve sadece taşınmazın erişimi bulunan Dükkan alanı ile Garaj arasında kalan Teknik Alan dükkan hacmine eklenmiştir

Taşınmazın bulunduğu blok, 5 bodrum katı ve zemin katından oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu blokta, 5. Bodrum Katta: otopark ve ortak alan 4. Bodrum Katta: otopark ve ortak alan 3. Bodrum Katta: otopark ve ortak alan 2. Bodrum Katta: 13 adet dükkan, teknik alanlar ve Garaj Alanı 1. Bodrum katta: 16 adet dükkan Zemin Katta: 1 adet dükkan toplam 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Çıplak gözle yapılan incelemede deprem hasarına rastlanılmamıştır. Bina giriş, merdiven ve sahanlık alanlarının yer döşemeleri mermer, duvarlar plastik boyalıdır. Dış cephe camekan kaplıdır. Site 15 bloktan oluşmaktadır. Site bünyesinde 1+0 ile 5+1 arası farklı tip daireler bulunmaktadır. Site içerisinde 107 adet mağaza alanı ile 3.000 üzeri konut bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için, TEM (O-3) Otoyolu üzerinde Edirne-Kadıköy istikametinde ilerlenirken Mahmutbey Kavşağı Mevkii`nde yol ayrımı kullanılarak İnönü Caddesi`ne çıkılır. Bu cadde üzerinden ilerlerken sağdan Batışehir Caddesi`ne dönülür. Taşınmaz bu cadde üzerinde K4 blokta yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı mahalle, 3-5 katlı eski evlerin, 2-4 ve 10-15 katlı ticari yapılar ağırlıklı olduğu bölgelerden biriyken son yıllarda 15-35 katlı nitelikli yeni yapıların yapılmakta olduğu gelişmekte olan bölge konumuna gelmiştir. Bölgede eğitim, altyapı ve sosyal tesisler mevcuttur. Taşınmaza ulaşım gerek toplu taşıma araçları gerekse özel araçla Sağlana bilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Medipol Hastanesi, İstoç, Oto Center, Matbaacılar Sitesi ve Oto Market yer almaktadır. Taşınmaz Bağcılar Belediyesi sınırlarında olup, tamamlanmış altyapıya sahiptir.
Not: 15.10.2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. Taşınmaza tescilli garaj mevcuttur.