Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Avcılar Denizköşkler Mahallesinde 30 m2 Dükkan

Vakıftan 30m2

Özellikler

Tapu no 9187
Ada 0
Parsel 3771
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Denizköşkler Mahallesi, Mehtap Sokak, Surkent Apartmanı, No: 26A Avcılar/İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölgede ulaşım esasen bölgenin ana arterleri olan Dr.Sadık Ahmet Caddesi üzerinden sağlanmakta olup bu cadde ile sahilyolu olarak kullanılan, Liman Caddesi üzerinden ulaşım da mümkündür. Ayrıca alternatif olarak E5-Londra Asfaltı aracılığı ile de ulaşım sağlanmaktadır. Bu ana yollar ilçenin en büyük ve hacimli ana arteri olup taşınmaza bu ana arter dışında diğer yollar ile de ulaşım rahat olarak sağlanabilmektedir. Ulaşım için Kemal Sunal Caddesi üzerinden batı yönünde devam edilirken, İskele Caddesi ile Dr.Sadık Ahmet Caddesi’ne bağlanarak, buradan sağ kolda Balıkçı Sokak’a dönülerek yaklaşık 500 m. sonra sağa doğru Çukur Sokak’a dönülerek, 150 m. sonra sağda Yosun Sokak’a ve buradan da taşınmazın konumlu olduğu Mehtap Sokak’a ulaşılır. Taşınmazın konumlandığı bölge, ayrıca toplu taşıma ile ulaşım açısından da avantajlı olup, taşınmazın yer aldığı caddeden otobüs,metro ve minibüs güzergahları ile ulaşım imkanı mevcuttur.

Özellikler: Mimari projesine göre; zemin katta dükkan ve bodrum katta depo bölümlerinden oluşmaktadır. Konu mülk mimari projesine göre yasal olarak bodrum kat 21 m2 ve zemin kat 21 m2 olmak üzere 42 m2 büyüklükte olup, yerinde yapılan incelemelere göre mevcutta sadece zemin katta 30 m2 büyüklüğe sahiptir. Zemin katta bulunan dairenin 9m2 lik alanının dükkana dahil edildiği görülmüştür. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki meskenlerin ısıtılması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı parsel Mehtap Sokak üzerinde yer almaktadır, düzgün geometrik formdadır ve düz denebilecek bir topoğrafyaya sahiptir. Parsel, güneyde 3772 parsele, batısında 3770 parsele, doğuda Mehtap Sokak’a ve kuzeyinde Mehtap Sokak’ın devamı olan yola cephelidir. Ana yapıda kullanımı etkileyecek eksik imalat tespit edilmemiş olup inşaat seviyesi %100’dür. Taşınmazın bulunduğu binanın 2. bodrum katında sığınak ve kömürlükler, 1.bodrum katında 1 nolu mesken ile 3 nolu dükkana ait depo alanı, zemin katında 1 adet mesken, 1 adet depolu dükkan ve bina girişi; 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 1'er adet mesken bulunmakta olup bina toplam 5 adet mesken ve 1 adet dükkandan meydana gelmektedir.

Not: 27.01.1988 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.