COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Avcılar Ambarlı Mahallesi'nde 3+1 118 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16800
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 118m2
Ada 0
Parsel 18690
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 23/07/1996
Ruhsat Tarihi 30/10/1987
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ambarlı Mah. Mezarlık Sok. Özge Şeref Sitesi A2 Blok No:9/14 Avcılar İstanbul

Açıklama

Özellikler: 14 nolu mesken A-2 blok binanın 2. normal katında bina girişine göre sağ ön cephede yer almaktadır. Mimari projesine göre salon, mutfak, 3 oda, antre, banyo, wc ile 2 balkon mahallerinden 118 m2 kullanım alanından oluşmaktadır. 

Ana taşınmaz 4345 m2 yüz ölçümlü "Bahçeli Kargir Apartman" vasıflı 25 pafta 18690 parsel üzerindeki A-2 blok yapıda konumludur. Parsel üzerinde 6 blok mevcuttur. Taşınmazın yer aldığı A-2 blok bodrum, zemin, 4 normal kat olmak üzere toplamda 6 katlı olarak betonarme karkas sistem ile ayrık nizamda inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi ile 2 adet mesken, zemin katından itibaren ise tüm katlarda 4'er adet mesken olmak üzere toplamda 22 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi bodrum kat seviyesinden Mezarlık Sokak üzerinden verilmiştir. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: Küçükçekmece veya Ambarlı- Parseller yönlerinden E-5 Güney yan yoluna girilir, yan yol üzerinden Ambarlı yönüne doğru Meşrutiyet Caddesine girilir, bu caddenin sonunda sola dönülerek Ambarlı E-5 bağlantı yoluna girilir ve bu yolun devamındaki Reşit Paşa Caddesine oradan da sağa Mezarlık Sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 600 m sonra sağda taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır.

Not: 30.10.1987 tarihli Yapı Ruhsatı ve 23.07.1996 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.