Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Isparta Yalvaç'ta Yatırımlık 2627 m2 Tarla

Sahibinden 2627m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19556
Metre Kare:
2627m2
Ada:
193
Parsel:
19
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayvalı, 32400 Yalvaç/Isparta

Açıklama

ÇAMHARMAN KÖYÜNÜN YAKLAŞIK 3 KM KUZEY BATISINDA KONUMLU, EĞİMLİ BİR ARAZİDE, KADASTRO YOLUNA CEPHELİ, 2.627, 04 M² TARLA

Özellikler: Isparta İli, Yalvaç İlçesi, Çamharman Köyü, Kabayel Yakası Mevki, 193 Ada, 19 Parsel 2.627, 04 m² kullanım alanlı TARLA nitelikli taşınmazdır. 

Yalvaç ilçesi, Isparta il merkezinin yaklaşık 80 km. kuzeydoğusunda yer almaktadır. 

Taşınmaz Yalvaç ilçe merkezine kuş uçuşu yaklaşık 16 km. kuzey batısında, Çamharman Köyünün yaklaşık 3 km kuzey batısında bulunmaktadır. 

Taşınmaza ulaşmak için, yolunun tam açık olmaması ve yumuşak toprak olması sebebiyle zor ve yalnızca traktör ile mümkündür. Bölgede genellikle kuru

tarım yapılmakta olup, imar sınırları dışındadır. Taşınmazın yakın çevresinde Ayvalı köyü yer almaktadır. Taşınmaz eğimli bir arazide yer almakta olup,

taşınmaza patika yollardan traktör ile ulaşmak mümkündür.

 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.