1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Isparta Uluborlu Zincirli Mahallesi'nde 3862 m2 Tarla (1058)

Bankadan 3862m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15582
Metre Kare 3862m2
Ada 175
Parsel 47
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zincirli Mah. Hisarardı mevkii 175 ada 47 Parsel Uluborlu Isparta

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz 175 ada 47 parsel 3.862,51 m2 yüzölçümüne sahiptir. Taşınmaz halihazırda TARLA vasıflı olup, üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz 175 ada 47 parsel sulu tarım arazisidir. ilçe merkezine kuş uçuşu ~3,50 km uzaklıkta konumlu olup yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz tüm cephelerden komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmazın sulama imkanı kapalı sulama sistemi üzerinden sağlanmakta olup, yıllar itibari ile yağışlar nedeni ile sulama imkanlarının azaldığı bilgisi alınmıştır.

Ulaşım: Isparta İli, Uluborlu İlçesi, Zincirli Mahallesi, sınırları içinde yer alan; Hisarardı mevkiinde konumlu 175 ada 47 parseL sayılı Tarla vasıflı taşınmazdır. taşınmaz ilçe merkezinin kuş uçuşu ~3,50km.doğusunda konumlu olup ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Konu mülkün bulunduğu bölgede tarımsal nitelikli araziler yer almakta olup, taşınmaz üzerinde değerleme günü ~20 yaşlarında ~70 adet verim alınabilen yetişkin kiraz ağaçlarının bulunduğu görülmüştür. Taşınmazın su ihtiyacı kapalı sulama sisteminden damlama sulama yöntemiyle sağlandığı tespit edilmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.