0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Isparta Uluborlu Zincirli Mahallesi'nde 3862 m2 Tarla (1058)

Bankadan 3862m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15582
Metre Kare:
3862m2
Ada:
175
Parsel:
47
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zincirli Mah. Hisarardı mevkii 175 ada 47 Parsel Uluborlu Isparta

Uzman Görüşü

Taşınmazın sulu tarım arazisi olması, düzgün arazi yapısına sahip olması, verim alınabilen kiraz ağaçlarının bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Isparta İli, Uluborlu İlçesi, Zincirli Mahallesi 175 ada 47 parselde yer alan ve 3.862,51 m2 yüzölçümüne sahip "Tarla" vasıflı taşınmazdır. Üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz sulu tarım arazisidir. İlçe merkezine kuş uçuşu ~3,50 km uzaklıkta konumlu olup yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz tüm cephelerden komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmazın sulama imkanı kapalı sulama sistemi üzerinden sağlanmakta olup, yıllar itibari ile yağışlar nedeni ile sulama imkanlarının azaldığı bilgisi alınmıştır.

Taşınmaza ulaşım ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Bölgede tarımsal nitelikli araziler yer almakta olup, taşınmaz üzerinde ~20 yaşlarında ~70 adet verim alınabilen yetişkin kiraz ağaçları bulunmaktadır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.