Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Isparta Senirkent Sultan Süleyman Mahallesi 4788m2 Tarla

Şirketten 4788m2

Özellikler

Tapu no 10437
Pafta 0
Ada 528
Parsel 41
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Büyükkabaca Beldesi Sultan Süleyman Mahallesi 528 ada 41 parsel SENİRKENT/ISPARTA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Büyükkabaca Beldesi Sultan Süleyman Mahallesi Efeklik Mevkii 528 ada 41 Parsel SENİRKENT / ISPARTA posta adresinde yer almaktadır. 528 ada 41 parsele Senirkent Yalvaç Karayolu üzerinde Garip Köyü yolu ayrımından girilerek güney istikametinde 2.3 km. ilerlenir ve doğu istikametinde sola stabilize kadastro yoluna girilerek 700 mt. mesafede yolun sağında ulaşılır. Taşınmaz; Senirkent ilçesi yerleşim alanına 15 km. mesafede yer almaktadır. Ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz, 528 ada 41 nolu parsel, topoğrafik açıdan düz bir topografik yapıya sahip olup geometrik açıdan dikdörtgen formuna benzer bir şekle sahiptir. Parselin kuzey doğudan stabilize yola cephesi vardır.  Parselin kanal ve pompa sistemi vasıtası ile sulama imkanları vardır.

Bölgede genellikle elma, kiraz, ayva başta olmak üzere meyvecilik ve hububat üretilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge tarım bölgesi olduğundan yakın çevresinde taşınmaz ile aynı özellikte meyve bahçeleri ve hububat ekili tarlalar vardır. Nüfus yoğunluğu köy ve ilçe merkezindedir.

Not: Parsel tarım alanıdır; üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. "Parsel büyük ova koruma alanındadır". 528 ada 41 parsel "Tarım Arazisi Alanı" içerisinde kalmaktadır.