Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Isparta Senirken Büyükkabaca/Sultansüleyman Mahallesinde 1.441 m2 Tarla

Bankadan 1441m2

Özellikler

Tapu no 10588
Ada 422
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

BÜYÜKKABACA/SULTANSÜLEYMAN MAH, CEMİLE KUYUSU MEVKİİ 422 ADA 3 PARSEL SENİRKENT / ISPARTA

Isparta Senirken Büyükkabaca/Sultansüleyman Mahallesinde 1.441 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım:  Isparta İli, Senirkent İlçesi, Büyükkabaca/Sultansüleyman Mahallesi, Yoğunanı Mevkii, 539 ada 219 parsel üzerinde yer alan tarla vasıflı taşınmazlardır. 539 ada 219 parsele ulaşım için; Senirkent-Yalvaç Yolu üzerinde güneybatı istikametinde ilerlerken sağa Büyükkabaca Köyü yoluna dönülür. Bu yol üzerinde 720 mt. ilerlenip sağa kadastral yola dönülür. Bu yol üzerinde yaklaşık 370 mt. ilerlenip taşınmaza sol kol üzerinde ulaşım sağlanır.

Özellikler:  422 ada 3 parsel dörtgen formunda genel itibariyle düz bir topografyaya sahiptir. 422 ada 3 parsel üzerinde ekili dikli ürün bulunmamaktadır. Parselin arazi tesfiyesi ve drenaj sistemi yapılmış durumdadır. Parselin çevresi sınırı belirlenmemiş durumdadır. 422 ada 3 parselin batı yönünden ~1,5 metre kadastral yol cephesi bulunmakta olup diğer yönlerden komşu parseller ile sınırlıdır. Cephesi olduğu yol stabilize şekilde olup yağış olan dönemlerde ulaşım için elverişsizdir. Taşınmazın sulaması sulama kanalından pompa ile sağlanmaktadır.

Not:  Isparta İl Özel idaresinde yapılan incelemelerde taşınmazların belediye mücavir alanı ve köy meskun mahali dışında çevre düzeni planı kapsamında tarım arazisi lekesi içerisinde yer aldıkları öğrenilmiştir.