1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Isparta Şarkikaraağaç Çaltı'da Yola Yakın 35 m2 Tarla

Sahibinden 35m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18306
Metre Kare 35m2
Ada 143
Parsel 14
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Isparta, Şarkikaraağaç, Çaltı Mahallesi 143 ada 14 parsel

Açıklama

YOLA VE MAHALLE MERKEZİNE YAKIN 35,81 M2 TARLA

Özellik: Isparta, Şarkikaraağaç, Çaltı Mahallesi 143 ada 14 parselde yer alan taşınmaz 35,81 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.