COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Isparta Şarkikaraağaç Asılkale Mahallesi'nde 120 m2 Dükkan

Bankadan 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17761
Metre Kare 120m2
Ada 166
Parsel 65
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 16
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 17/12/2004
Ruhsat Tarihi 01/12/1999
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Asılkale Mahallesi 131.Konya Caddesi No:6A zemin kat 1 nolu dükkan Şarkikaraağaç/Isparta

Açıklama

Özellik: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz zemin katta, kuzey cepheden sağlanan bina girişine göre sağda, katta tek dükkan şeklinde konumlu olup bölümsüz dükkan hacmi şeklinde ve projesine göre brüt 120 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, 219.13 m2 yüz ölçümüne sahip, 166 ada 65 parsel üzerinde bulunmaktadır. Betonarme karkas inşaat tarzındadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina, zemin ve 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlıdır. Zemin katta 1 dükkan, 2 normal katın her birinde 1'er daire olmak üzere binada toplam 3 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binaya giriş kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Bina dışı akrilik boya ile boyalı olup dış kapısı demir doğramadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Isparta ili, Şarkikaraağaç ilçesi, Asılkale Mahallesi, 131 Konya Caddesi, 6A adresinde konumlu, zemin kat, 1 bağımsız bölüm numaralı dükkandır. Taşınmaza ulaşım; Şarkikaraağaç otogarının kuzeyindeki yoldan doğu istikametinde 500 m kadar ilerlenerek 130. Konya Caddesi'ne girilir. Cadde üzerinde doğu yönünde 125 m kadar ilerlendiğinde sağ kolda, yolun güneyinde yer almaktadır. Çevresinde genel olarak konut, cadde üzerinde kısmen zemin katları iş yeri, normal katları konut nitelikli yapılaşmalar, kısmen yapısız arsalar bulunmaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmış, ulaşım sorunu yoktur. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Not: 01/12/1999 tarihli yapı ruhsatı ve 17/12/2004 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.