COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Isparta Merkez Pirimehmet Mahallesi'nde 200 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17436
Metre Kare 200m2
Ada 1982
Parsel 815
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 03.08.2011
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pirimehmet Mahallesi 1767 Sokak No:12 Zemin Kat Daire:1 Merkez/Isparta

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, zemin Katta, güney ve batı cephelidir. Dükkan onaylı mimari projesine göre; Bodrum katta 1 hacimden oluşan ek depo ve zemin katta 1 adet dükkan hacimlerinden oluşmakta olup, Bodrum katta 98 m2 ve zemin katta 104 m2 olmak üzere brüt 200 m2 yasal alana sahiptir. Mahallinde taşınmaz dışarıdan görülmüş olup, iç mekan özellikleri şu şekildedir, zemin seramik kaplama, duvarlar alçı üzeri saten boya, cephe ise camlı alüminyum doğramadır. Dükkan giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Taşınmazda ısınma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır.

Ana taşınmaz 203,47 m2 büyüklüğündeki arsa üzerinde blok nizam olarak inşa edilmiş, Bodrum+ Zemin+2 Normal Kat+Çatı kattan, Zemin katta 1 adet dükkan ve diğer her katta 1 daire olmak üzere 3 Bağımsız Bölümden oluşmaktadır. Bina girişi güney cepheden 1767 sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binanın bodrum katında, Kazan dairesi ve 3 nolu bağımsız bölüm eklentisi depo, Zemin Katta, Bina girişi ve 3 Bağımsız bölüm numaralı dükkan, 1. katta 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, 2. katta 2 bağımsız bölüm numaralı mesken ve çatı katta 2. kat 2 bağımsız bölüm numaralı meskenin dublex eklentisi olacak şekilde toplamda 3 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri akrilik boya ve alüminyum kompozit kaplama, giriş kapısı camlı alüminyum doğrama, merdivenleri mermer kaplama, duvarları sıva üzeri plastik boyalıdır. Apartmanda asansör bulunmamakta olup, ısınma bireysel doğalgaz kombi ile yapılmaktadır. 

Ulaşım: Isparta ili, Merkez ilçesi, Pirimehmet Mahallesi, 1767 Sokak No:12/1' de konumlu olan taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım; 118 Cadde üzerinden sağlanmaktadır. Cadde üzerinde Kaymakkapı meydanından Yedişehitler Mahallesine doğru hareket halinde iken, sol tarafta konumlu Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi İnşaatını geçtikten sonra, sol tarafta konumlu Fevzipaşa İlkokulu Hizasından itibaren 105 m ilerledikten sonra sola 1767 sokağa dönülür ve sokak üzerinde batı istikametinde 75 m ilerledikten sonra sağ tarafta konumlu, B+Z+2 Normal Kattan oluşan yapı taşınmazın bulunduğu ana taşınmazdır. Taşınmaz, Isparta Il merkezinde ticari yapılaşmanın yoğun olduğu, Zemin katları dükkan üst katları konut olan 4-5-6 katli imarlı yapılaşmanın yaygın olduğu yerleşim bölgesidir. Teknik altyapılar tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Ulaşım çeşitlilik göstermekte olup toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmakta olup, resmi kurumlara yürüme mesafesindedir. Taşınmaz toplu taşıma araçlarının güzergah ve durak mesafelerine yürüyüş mesafesindedir. Bölge orta ve üst gelirli kesimlerle tercih edilmektedir. Yakın çevresi benzer nitelikte yapılardan oluşmaktadır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.