COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Isparta Keçiborlu İncesu Mahallesi'nde 1466 m2 Tarla (1067)

Bankadan 1466m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15587
Metre Kare 1466m2
Ada 0
Parsel 2226
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İncesu Mah. Çadırtaş mevkii 2226 parsel Keçiborlu Isparta

Açıklama

Özellikler: Isparta İli, Keçiborlu İlçesi, Çadırtaş Mevkii, sınırları içinde yer alan;  0 ada 2226 parsel sayılı 1466m2 yüzölçümlü Tarla vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaz az eğimli topografik yapıya ve düzgün olmayan geometrik şekle sahiptir. Taşınmaz 0 ada 2226 parsel batı cephesinden orman alanı, diğer tüm cephelerinden komşu parseller ile çevrili olup, kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Isparta İli, Keçiborlu İlçesi, Çadırtaş Mevkii, sınırları içinde yer alan; 0 ada 2226 parsel sayılı Tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz köy merkezinin kuş uçuşu yaklaşık olarak; 2226 parsel ~4.50 km güneyinde konumludur. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile arazi yolundan sağlanmaktadır. Konu mülkün bulunduğu bölgede tarımsal nitelikli araziler, bulunmakta olup, taşınmaz üzerinde bir yapılaşma bulunmayıp, verim veren ekili ve dikili ürün bulunmamaktadır. Taşınmazın mahallinde sınırlarını belirleyici bir unsur bulunmayıp, mahallinde lihkap tarafından yerinde sınırlarının ölçümü, belirtilmesi gerekmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.