1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Isparta Gelendost Yeşilköy Mahallesi'nde 3.343 m2 Tarla

Bankadan 3343m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16677
Metre Kare 3343m2
Ada 227
Parsel 24
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0

Adres

Kuzkaya Mevkii 227 ada 24 parsel YEŞİLKÖY / GELENDOST / ISPARTA

Açıklama

Çevresinde; köy içi müstakil ev yapılaşmaları, köy dışı kuru ve sulu tarım alanları bulunmakta, hafif eğimli arazi yapısına sahip 3343.15 M2 TARLA

Özellikler: Taşınmaz, Isparta İli, Gelendost İlçesi, Yeşilköy Köyü, Kuzyaka Mevki 227 ada 24 parsel sayılı 3343,15 m2 yüzölçümlü tarla vasıflı taşınmazdır.  227 ada 24 parsel düzgün olmayan geometrik şekle ve hafif eğimli arazi yapısına sahip olup, tüm cephelerinden komşu parseller ile çevrilidir. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Gelendost Tarım İlçe Müdürlüğünden alınan şifaii bilgide parselin kuru tarım arazisi olduğu bilgisi alınmıştır. Uydu üzerinden yapılan incelemelerde parsel üzerlerinde herhangi bir yapılaşma bulunmadığı gözlemlenmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz, Isparta İli, Gelendost İlçesi, Yeşilköy Köyü, Kuzyaka Mevki 227 ada 24 parsel sayılı 3343,15m2 yüzölçümlü tarla vasıflı taşınmazdır. Söz konusu taşınmaz köy merkezinin kuşuçuşu 1.47 km. doğusunda konumludur. Taşınmaz parselin çevresi köy içi müstakil ev yapılaşmaları, köy dışı kuru ve sulu tarım alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Not: Parsellerde inşaat alanı katsayısı %5 den fazla olmamak, yapı inşaat alanları toplamı hiçbir koşulda (250) m2 geçmemek, saçak seviyelerinin tabi zeminden yüksekliği (6.50) m. y ve 2 katı aşmamak, yola ve parsel sınırlarına (5.00) m. den fazla yaklaşmamak şartı ile bir ailenin oturmasına mahsus bağ ve sayfiye evler, kır kahvesi, lokanta ve bu tesislerin müştemilat binaları yapılabilir

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.