COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Isparta Gelendost Selçuk Mahallesi'nde 1964 m2 Tarla

Bankadan 1964m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16404
Metre Kare 1964m2
Ada 79
Parsel 117
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selçuk Mahallesi, Çalı içi Mevkii 79 ada 117 Parsel Gelendost/Isparta

Açıklama

Özellikler: Isparta Gelendost Selçuk Mahallesi'nde yer alan 79 ada 117 parselde 1964 m2 yüzölçümlü TARLA vasıflı taşınmaz

Ulaşım: Selçuk Mahallesi, Çalı içi Mevkii 79 ada 117 Parsel Gelendost/Isparta adresinde konumlu olup mahalle merkezine 4.43 km uzaklıkta yer almaktadır. Isparta- Konya yoluna 420 metre mesafede yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.