COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Isparta Eğirdir Cami Mahallesinde Depolu Dükkan

Şirketten 52m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 13359
Metre Kare 52m2
Ada 168
Parsel 6
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 50
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 0
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 20

Adres

Camii Mahallesi, Çınar Sokak, No: 17, Eğirdir / ISPARTA

Isparta Eğirdir Cami Mahallesinde Depolu Dükkan

Açıklama

Özellik: Taşınmaz Isparta ili Eğirdir ilçesi Cami mahallesinde bulunmaktadır ve yüzölçümü 25 m2'dir. Taşınmazın bulunduğu arazi eğimsiz, düz bir topografik yapıya sahiptir. Yamuk biçiminde bir geometrik şekle sahiptir. Sınırlarını belirleyici bir unsur bulunmamaktadır. Bölgede altyapı hizmetleri tamamlanmıştır. Taşınmaz yığma kargir yapıdadır.
Taşınmazın zemin katı dükkan, 1. katı depodur ve toplam 52 m2 alanlıdır. Bina dışı cephesi kısmen akrilik boyalı, zemin kat doğramaları demir imalat, normal kat pencereleri ahşap doğramadır. Halihazırda bina faal durumdadır fakat dışarıdan yapılan incelemelere göre kapsamlı tadilat gereksinimi bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
1/1000 ölçekli Eğirdir İlçesi Uygulamalı İmar Planı'na göre Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde verilen kararlar: bitişik nizam, kat adedi: 3, bina yüksekliği maksimum: 9,50 m şeklindedir.
Yapıya ait mimari proje, ruhsat ve iskan belgeleri bulunmamaktadır.

Ulaşım: Bina, halihazırda elektrik malzemeleri toptancısı ve depo amaçlı kullanılmaktadır. Taşınmaz, bölge halkı tarafından “eski çarşı” olarak bilinen mevkide yer almakta olup bu mevkideki binalar bitişik nizamda, genelde 2 katlı olarak inşa edilmiş, yapıların zemin katları dükkan, normal katları depo amaçlı kullanılmaktadır. Yapılar yoğunluklu olarak ~ 20-30 m² taban alanlıdır. Taşınmazın bulunduğu mevkide sokaklar dar, reklam kabiliyetleri zayıf, yoğun olarak küçük dükkanlardan oluşan ve bölge halkı tarafından bilinmesinden dolayı dükkan kira bedelleri şehir çarşı ortalamasının çok altında kalmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Hızır Bey Cami ve Eğirdir Belediyesi bulunmaktadır.
Not: Yapıya ait mimari proje, ruhsat ve iskan belgeleri bulunmamaktadır.