COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Iğdır Merkez Söğütlü Mahallesi'nde 144 m2 Daire

Şirketten 2 + 1 144m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14024
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 144m2
Ada 1149
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Söğütlü Mahallesi, İrfan caddesi, Şen sokak, No:6 Kat:5, D:13 Merkez/IĞDIR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, projesine göre binanın 5.Normal Katında, binanın kuzey cephesinde, bina girişine göre ön tarafta yer alan mesken niteliğindeki 13 nolu bağımsız bölümdür.

Ana taşınmaz, Bodrum + Zemin + 5 Normal Kat olmak üzere toplam 7 katlı binadır. 

Taşınmaz projesinde ve mahallinde B+Z+5 Normal Kat olarak inşa edilmiştir. Fakat ruhsat veya iskan belgesi B+Z+4 Normal Kat için alınmıştır. 5. Normal Kat hem imara hem de ruhsat ve iskana aykırılık teşkil eden kat konumundadır, bu sebeple krediye uygun değildir. .Çatı sistemi ahşap karkas üzeri galvanizli sac kaplı binanın dış cephesi, mantolama üzeri akrilik boyalı, bina girişleri demir cam kapı, bina giriş sahanlığı, granit mermer, duvarlar ince alçı sıva üzeri plastik boya ve merdiven basamak ve sahanlıklar; granit mermer kaplı, duvarlar alçı sıva üzeri plastik boyalı olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişi, projesine uygun şekilde zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Söğütlü Mahallesi, İrfan caddesi, Şen sokak, No:6 Kat:5, D:13 Merkez/IĞDIR posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için: Iğdır'ın ana arterlerinden olan Kazım Karabekir Caddesi'nden, Rıza Yalçın Caddesi'ne dönülür ve kuzey istikametinde yaklaşık 400 m. devam edilerek Fevzi Çakmak Caddesi'ne ulaşılır. Bu cadde üzerinden sağa dönülüp, yaklaşık 50 m. ilerde solda Şen sokağa sapılarak kuzey istikamette yaklaşık 35 m ilerde solda konumlu mülke ulaşmak mümkündür.  Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır.

Not:  Konu taşınmaz, 13 no.lu bağımsız bölüm olmakla birlikte, zemin katta bulunan dükkanların farklı adlandırılmış olması sebebiyle mahallindeki kapı numarası 9 olarak adlandırılmıştır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.