1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Iğdır Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 Daire ve 228 m2 Depo

Bankadan 2 + 1 381m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17744
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 381m2
Ada 1009
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8,9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah.510.Sk. No:1 Bodrum Kat D:9 Merkez/Iğdır

Açıklama

Özellikler: 3. katta yer alan8 numaralı 3+1 daire ve  bodrum  katta yer alan 9 numaralı depo birlikte 2 ayrı tapu ile satılmaktadır. 25/630 arsa paylı 9 nolu depo ve 25/630 arsa paylı 8 nolu dairenin toplam arsa payları 50/630 'dur.  8 bağımsız bölüm nolu mesken, Mimari projeye göre zemin kattan olan bina girişine göre 3. Katta, olup kuzey güney ve bat yönlere cephelidir. Mimari projesine göre brüt 153 m2 kullanım alanlı mesken: 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon alanından oluşmaktadır. 9 bağımsız bölüm nolu Mimari projeye göre Zemin kattan olan bina girişine göre bodrum Katta yer almaktadır, projesine göre brüt 228 m2 kullanım alanlı taşınmazdır. Mimari projeye göre depo alanından oluşmaktadır. Taşınmazın niteliği meskendir. (Depo nitelikli 9 BB nolu taşınmazda, binanın ortak kullanım alanı ile arasında olması gereken duvarın bulunmadığı, bina sakinlerinin ortak kullanım hakkına sahip olduğu alan  9 BB ‘nin bulunduğu kat olan bodrum katta tek bir kapı vardır)

Dış mahal incelemesinden Binanın giriş kapısı demir kapı, Binanın diş cephesi isi yalıtım mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır Asansörün bulunmadığı Binada bireysel doğalgaz sistemi bulunmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı bina: 632.00 m² alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum + zemin +3 normal katı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında ortak alanlar ve 8 nolu kat irtifak listesine göre depo, tapu kayıtlarına göre mesken zemin katında 2, normal katlanın her birinde 2 adet mesken olmak üzere binada toplam 9 bağımsız bölüm mevcuttur. Dış mahal incelemesinden Binanın giriş kapısı demir kapı, Binanın diş cephesi isi yalıtım mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır Asansörün bulunmadığı Binada bireysel doğalgaz sistemi bulunmaktadır. 

Ulaşım: Iğdır, Merkez ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi(510. Sokak, No:1.Soban Apt. binada bulunan 9 bağımsız bölüm nolu "mesken nitelikli taşınmazdır. Konu taşınmaza ulaşmak için, Fatih Caddesi Evrenpaşa Caddesi Kars Caddesi Kazım Karabekir Caddesinin kesiştiği nokta olan ve Dörtyol diye bilinen noktadan Kazım Karabekir Caddesine girilerek SGK IL Müdürlüğü istikametinde -650 m ilerlenir, sol kolda yerleşik Beste Sokağa girilerek Meşe Ahmet dede caddesi istikametinde -100 m ilerlenip sol kolda yerleşik 509. Sokağa girilir Sokak üzerinde -120 mt ilerlenir. Sağ kolda yerleşik 509 ve 510 sokak köşe konumlu değerleme konusu taşınmazın bulunduğu 510. Sokak adresli 1 diş kapı numaralı binaya ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu muhit genellikle orta gelir grubuna hitap eden, konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde yer alan. Sosyal Güvenlik Kurumu il Müdürlüğü hizmet binası ve Atatürk ilköğretim Okulu röper olabilecek yapılar arasındadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapılan tamamlanmış durumdadır. 

Not: 3. katta yer alan8 numaralı 3+1 daire ve  bodrum  katta yer alan 9 numaralı depo birlikte ayrı tapu ile satılmaktadır. Taşınmaz tapuda Karaağaç Mahallesi'nde kayıtlıdır. 9 bağımsız bölüm nolu mimari projeye göre depo alanından oluşmaktadır. Taşınmazın tapu niteliği meskendir. İç dizaynı bilinmemektedir. Proje ve mevcut durumun farklı olması halinde alıcı mevcut halini kabul eder. 25/630 arsa paylı 9 nolu depo ve 25/630 arsa paylı 8 nolu dairenin toplam arsa payları 50/630 'dur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.