COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Iğdır Merkez Cumhuriyet Mahallesinde 130 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13245
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 95
Parsel 25
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Iğdır İli, Merkez İlçesi, Karaağaç (Cumhuriyet) Mah., Rıza Yalçın cad., No:10, 3. kat, Bağımsız bölüm no:10

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 10 nolu bağımsız bölüm ana gayrimenkulün 3. normal katında yer almaktadır. Taşınmaz projesinde salon mutfak, 3 oda, banyo, wc, antre ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşup 130 m2 bürüt kullanım alanlı dır. Taşınmazın içi görülemediğinden dolayı proje ile uygunluğu tespit edilememiştir. 
Taşınmaz 359,64 m2 arsa üzerinde bitişik nizam bodrum, zemin+ 4 normal kattan oluşmaktadır. Binada proje ve mahalde bodrum 
kat, zemin kat , 1. ve 2. normal katlarda 2`şer adet mağaza, 3. ve 4. normal katlarda 2`şer adet mesken olmak üzere binada toplam 8 adet mağaza,4 adet mesken olacak şekilde 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın yer almış olduğu binanın dış cephesinin bir kısmının sıva üzeri dış cephe boyasının yapıldığı, bir kısmının sadece sıvalı olduğu görülmüştür. Bina girişi projesine göre değiştirilmiş durumdadır. Mahallinde yapılan inceleme sonucu bina girişi kötü durumda olup, kullanılmayacak durumdadır. Ayrıca bina girişine ulaşmak için 26 nolu parsel üzerinden geçildiği, projenin zamanında öyle çizildiği, girişin imar kanununa uygun olmadığı tespit edilmiştir. Binada asansör olmayıp ısınma soba ile sağlanmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz, Iğdır ili, Merkez ilçesi, Cumhuriyet mahallesi Rıza Yalçın Caddesi üzerinde konumludur. 
Taşınmaza Rıza Yalçın caddesi üzerinde Huzur Lokantası karşısında, Merinos Halı Mağazasının olduğu binada ulaşmak mümkündür.