Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Hatay Payas Kürtül Mahallesinde 114 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 114m2

Özellikler

Tapu no 9234
Ada 477
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kürtül Mahallesi, Atatürk Caddesi No:105 Kuzu Apartmanı Kat:6 D:16 Payas/Hatay

Açıklama

Ulaşım: İskenderun-Adana E-5 Karayolu ile Atatürk Caddesi kesişim kavşağından Atatürk Caddesi üzerinde Doğu istikametinde yaklaşık 1 km ileride sol kısım konumludur. Şehrin gelişim hattı timinde, gelişmekte ve yeniden yapılanan bölge içerisindedir. Çarşı merkezine yakın konumlu etkin cadde cephelidir. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım toplu taşma araçları ile sağlanmaktadır.
Özellikler: 16 b.b. nolu mesken binanın 6. katında, merdiven çıkış yönüne göre ilk sağ kısım konumludur. Onaylı projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, Wc antre-hol ile 1 adet balkon kullanım tertipli olup, yaklaşık brüt 109 m2 alana sahiptir. Yerinde yapılan tespitte, onaylı projesinden farkı olarak fiili durumda havalandırma bacasına yaklaşık 1 m2 alanlı kısmında oda bağlantılı duş bölümü inşa edildiği, aydınlık boşluğunun 3 m2 alanlı kısmının oda kullanımına katıldığı, ön balkon bölümünün yaklaşık 1 m2 büyütüldüğü görülmüş, konu mesken fiiliyatta yaklaşık brüt 114m2 alanlı hale getirilmiştir. Meskenin ana giriş kapısı çelik, tüm iç kapılan ahşap, dış kapı ve pencereleri Pvc doğramalı kuru mekanlardan oda ve salon zeminleri ahşap parke kaplı, sirkülasyol alanları seramik kaplı, duvar ve tavanlar sıva üzeri boya, ıslak hacimlerden banyo,duş ve Wc de yer ve duvarlar seramik kaplı olup, içlerinde gerekli vitrifiye ve armatürler mevcut mutfak bölümünde tezgah ve ah-üst yapılı ahşap dolap bulunmaktadır. 
Ana gayrimenkul 623,67 m2 yüzölçümlü, 477 ada 5 nolu parsel üzerinde bitişik yapı nizamında betonarme yapı strüktüründe bodrum+zemin+6 normal kat olarak inşa edilmiş onaylı projesine göre, bodrum katta sığınak ile 2 adet zemin kat konumlu işyeri depo eklentisi, zemin katta 3 adet dükkan ile kapıcı dairesi, normal katlarda her katta 3 adet mesken olmak üzere toplam 21 adet bağımsız bölüm içeren binadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya, bina giriş kapısı demir, ortak merdiven hol zeminleri ile merdiven basamaklan mermer, korkuluklar alüminyum, duvarlar sıva üzeri boyadır. Bina içerisinde 1 adet faal asansör mevcuttur.