1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Merkez Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde 78 m2 2 Adet Büro

Bankadan 78m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17453
Metre Kare 78m2
Ada 0
Parsel 4918
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 15-16
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YILDIRIM BEYAZIT YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ ÖZKUL ÇOLAK CADDESİ ZEKERİYA YILDIRIM İŞ MERKEZİ NO: 39 KAT:3 D:15-16 PAYAS/HATAY

Açıklama

Özellikler:  3. katta yer alan15  nolu bağımsız bölüm būro, projesi itibari ile 39 m2 alanlı, büro, sekreter odası, çay ocağı ve wc kısımlarından ibarettir. 3. katta yer alan 16 nolu büro, projesi itibari ile 39 m2 alanlı, büro, sekreter odası, çay ocağı ve wc kısımlarından ibarettir. Yerinde yapılan incelemede, 15 nolu bağımsız bölüm girişinin yapılmadığı görülmüştür. Arşivimizdeki bilgilere göre, taşınmazların arasındaki bölücü duvar yıkılarak iki ayrı bağımsız bölüm birleştirilmiş ve iç taksimatlarda kısmi değişiklikler yapılmıştır. Taşınmazların ıslak mekan zemini seramik, diğer kısımlarda laminat parke kaplıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları hazır panel kapı, diş doğramaları ise pvc'dir. Çay ocağı kısmında alt üst hazır mutfak dolapları olup tezgah granittir.

Taşınmazların bulunduğu bina, betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizam, bodrum+zemin+4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binada projesine göre, bodrum katta 22 bb.nolu depo, zemin katta 1-2-3-4 bb.nolu dükkanlar ile 5 bb.nolu oda, 1.normal katta 6-7-8 bb.nolu bürolar ile 9 bb.nolu oda, 2 normal katta 10-11-12 bb.nolu bürolar ile 13 bb.nolu oda, 3.normal katta 14-15-16 bb.nolu bürolar ile 17 bb.nolu oda ve 4.normal katta 18-19-20 bb. nolu bürolar ile 21 bb.nolu oda olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölüm vardır. Girişi doğu yönünden olan binanın cephesi, diş cephe boyalıdır. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları yağlı boyalı demirdir. Giriş zemini ve sahanlıklar karo mozaik, merdiven basamakları mozaik kaplıdır. Giriş duvarları ile merdiven kovasi plastik boyalıdır. Bina asansörlü olup mevcutta asansörün faal olmadığı görülmüştür. Yapı bakımsız görünmekle beraber yaklaşık 29 yıllıktır. 

Ulaşım: Hatay Ili, Payas İlçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'ndedir. Tarif olarak; Payas Belediye Binası'ndan kuzey istikametinde Ozkul Çolak Caddesi üzerinden ilerlenir. Rapora konu taşınmazlar, ~180 m. ileride solda, Ozkul Çolak Caddesi'nin Yıldırım Sokak ile kesiştiği köşede 38.759319, 36.216072 koordinatlarında konumlu 4918 nolu parsel üzerine inşa edilmiş 30 diş kapı numaralı Zekeriya Yıldırım İş Merkezindedir. Bölgedeki yapılaşma genelde ticari amaçla kullanılan 2-6 katli binalardan oluşmaktadır. Yakın çevresinde PayTowers Rezidans, Payas Belediyesi, Polis Karakolu ve Nursan A.L. vardır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz merkezi konumdadır. (Binada projesinde toplam 22 adet bağımsız bölüm olup adres kodu sisteminde zemin kattaki dükkanlar için harfe numarataj yapılmış, geri kalan 18 adet bb.için 12 adet uavt kodu verilmiştir.

Not: 3. katta yer alan 15 ve 16 nolu büro vasıflı bağımsız bölümler arasındaki bölücü duvar yıkılarak iki ayrı bağımsız bölüm birleştirilmiştir ve taşınmazlar 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.