Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Keskincik Köyü'nde Yola Cepheli 2 Adet Tarla

Şirketten 20709m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19101
Metre Kare:
20709m2
Ada:
0
Parsel:
900, 901
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hatay ili; Altınözü ilçesi Keskincik Köyü 900 ve 901 numaralı parsellerdir.

Açıklama

Özellikler: Hayat ili Altınözü ilçesi Keskincik Köyü  ada 0 ada 900 ve 901 parsel konumlu taşınmazlardır.

900 parsel konumlu taşınmaz; 5.892,00 m2 yüzölçümlüdür ve ‘Tarla” vasıflıdır. Parsel geometrik olarak yamuk biçiminde ve eğimli bir topoğrafyaya sahiptir. Taşınmaz tüm yönlerden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel sınırı yerinde belirsizdir. Taşınmaz üzerinde zeytin ekilidir.

901 parsel konumlu taşınmaz; 14.817,00 m2 yüzölçümlüdür ve “Ağaçlı Tarla” vasıflıdır. Parsel geometrik olarak yamuk biçiminde ve eğimli bir topoğrafyaya sahiptir. Taşınmazın tüm yönlerden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel sınırları yerinde belirsizdir. Parsel üzerinde zeytin ekilidir. 

Taşınmazların bulunduğu parsel; Altınözü İlçe sınırları içinde yer almakta olup, ilçe merkezine 6 km, il merkezine 19 km mesafededir. Parsellerin bulunduğu bölge yerel halkın yaşadığı ve yoğunlukla zeytin ekili arazilerin bulunduğu bir mahalledir. Taşınmazlar mahalle yerleşimi dışında yer almaktadır. Ulaşım imkanları kısıtlıdır.

Not: Belediyeden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz, 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında, Tarım Alanında kalmaktadır. 2 adet tarla 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayın kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.