0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay İstanbul Evleri Sitesi'nde Balkonlu 251 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 251m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18603
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
251m2
Ada:
117
Parsel:
64
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kalorifer
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
04.04.2014
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
25

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatikli Mahallesi Çınar (Fatikli) Sokak İstanbul Evleri Sitesi Blok Adı: C Giriş No: 20 Kat No: 2 , Çatı Katı Daire No: 25 31750 Altınözü/Hatay

Uzman Görüşü

Taşınmazın ulaşım imkanlarının gelişmiş olması, yeni bina içerisinde konumlu olması, site içerisinde yer alması,  geniş kullanımlı olması avantajlarıdır.

Açıklama

İSTANBUL EVLERİ SİTESİ'NDE 193 M2 BALKONLU GENİŞ FERAH KULLANIMLI DUBLEKS DAİRE

Özellikler: 25 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz binanın 2. Katında, kuzeybatı cephede bulunan bina girişine göre sol tarafta konumlu dairedir. Taşınmazın 2. Normal katında antre, 3 oda, salon, banyo, wc, balkon ve mutfak hacimlerinden oluşmakta olup 155 m2, çatı katında çatı piyes alanı 38 m2 kapalı 58 m2 açık balkon alanlıdır. Taşınmaz toplamda 193 m2 kapalı, 58 m2 açık balkon alanlıdır. Balkonla birlikte toplam 251 m2'dir. Bina ,2 bodrum kat+ zemin+2 normal+çatı katından oluşmaktadır. 

Not: Taşınmazın 04.04.2014 tarihli yapı ruhsatı vardır. Dairenin bakıma ihtiyacı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.