COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Belen Sarımazı Mahallesinde 178 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 178m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11900
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 178m2
Ada 0
Parsel 945
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Sarımazı mahallesi, Gökten sokak, Yıldırım apt. no:36 Belen/Hatay

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Hatay ili, Belen ilçesi, Sarımazı mahallesi, Gökten sokak, Yıldırım apartmanı no: 36’da konumlu olup; İskenderun ilçesinden Belen ilçesi istikametine doğru ilerleyen ana arterlerden olan Gime Caddesi üzerinde ilçe Emniyet Müdürlüğü binasını geçtikten 400 metre kadar sonra sola dönen Zafer Caddesinde 170 metre kadar ileriden sağa dönen Gökten Sokağı takiben 100 metre kadar ileride sağa dönen Bile isimli sokakta 20 m ilerde solda yer almaktadır. Çevresinde çok katlı ve müstakil mesken yapıları yanı sıra boş parseller mevcuttur. Kuzeyinde Sebati Günenç İ.Ö.O. ve doğusunda inşaatı devam eden Panaroma Sitesi yer almaktadır. Şehir merkezine yaklaşık 3 km mesafededir.
Özellikler: Projesine göre ve mahallinde binanın 1. Normal katında yer alan taşınmazın bütün cepheleri açıktır. Projesine göre 4 oda, 1 salon, mutfak, banyo, kiler, WC ve teras alanından oluşmaktadır. Yaklaşık 178 m2 kapalı alan ve 91 m2 teras alanına sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
597 m2 arsa üzerine inşa edilmiş betonarme ayrık nizam binanın zemin katında 1 BB numaralı daire, 1. Normal katta 2 BB numaralı daireler, 2. Normal katta, 3-4 BB numaralı daireler 3. Normal katta, 5-6 BB numaralı daireler olmak üzere toplam 6 BB mevcuttur. Binanın dış cephesi plastik dış cephe boyalıdır. Binaya giriş zemin kattan ve güneybatı yönündendir.