Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Hatay Arsuz Karaağaç Mahallesinde Bahçeli Dubleks Ev

Bankadan 4 + 1 168m2

Özellikler

Tapu no 11057
Ada 0
Parsel 2579
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 382

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Adres Karaağaç Mahallesi Atatürk Caddesi Sümbül Tatil Sitesi No:467M/M ARSUZ/HATAY

Hatay Arsuz Karaağaç Mahallesinde Bahçeli Dubleks Ev

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 168 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın brüt 78 m² kullanım alanlı zemin katı salon, oda, mutfak, wc, giriş holü ve yaklaşık 45 m² kullanım alanlı zemin terası hacimlerinden, Brüt 90 m² kullanım alanlı 1. Katı ise teras 4 oda, banyo, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz bakımsız durumdadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 

Ana gayrimenkul 382,07 m² yüz ölçümlü arsa üzerine, ayrık nizamlı betonarme yapı türünde inşa edilen yapı 1. Derece deprem bölgesinde bulunmakta olup, değerleme tarihi itibari ile deprem bir hasar görülmemiştir. Taşınmaz, Sümbül Sitesi içerisinde yer almakta olup, site genelinde taşınmazla benzer (tip proje esaslı) olarak inşa edilmiş 21 adet konut bulunmaktadır. Site içerisinde peyzaj düzenlemeleri yapılmış olup, güvenlik ve açık otopark bulunmaktadır. Binanın cephesi, dış cephe boyalıdır. Taşınmazda bahçe düzenlemesi yapılmıştır. 

Ulaşım: İskenderun­Arsuz kavşağıdan Arsuz istikametinde yaklaşık olarak 1 km ilerlenilip, sağda konumlu Atatürk Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinden güney istikametinde yaklaşık olarak 440 m ilerlenilip, sağda konumlu taşınmaza ulaşılır. Çevre yazlık sitelerin içerisinde bulunan dubleks evler bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçlarıyla ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Bölgenin, yakın çevresinde Özel Bilim koleji, farklı fonksiyonlarda iş yerleri ve benzer yapıda bahçeli dubleks evler bulunmaktadır.

Not: 14/12/2001 tarihli yapı kullanma izni mevcuttur.